120.000 dolar ile ne yapardınız?

100.000$ ile güzel bir coin sepeti yapardım.
75.000$'ı 5 coine dağıtırım.
25.000$'ı ani durumlarda diplerden toplamak için kullanırım.
75.000$ı nerelere yatırabilmenin mantıklı olduğunu anlatayım.
56.000$ ile 1 BTC alıp, eğer iyi bir traderseniz gün içindeki hareketlerini sezip al-sat yaparak günlük rahatlıkla 1000$ kazanabilirsiniz.
T-tamam 56.000$'la BTC aldık, sıra geldi 19.000$'a
İşte bu 19.000dolar ile 5 farklı coin alırdım.
Tahminen haftalık kar için alacağım coinler: Avax, hot, dot, bnb, psg.
Her şey tamam geriye 20.000 dolar kaldı. Bu para ile güzel bir setup yapılabilir.
4tane LG 29WL50S-B
2metrelik bir masa.
Aşırıya kaçılmayacak bir sistem ve 49 inçlik 1 televizyon işinizi görecektir.
Neden bu kadar çok ekran aldınız derseniz; televizyonda BTC Dominans'ı olmalı, altcoinler için dominans önemli.1.monitörde genel durumu gösteren cüzdan paneli açık olmalı.2. ve 3. monitörde takip ettiğiniz coinlerin grafikleri bulunmalı,4.monitörü de günlük olarak kullanabilirsiniz(Discord, WhatsApp ve benzeri uygulamalar)

Her dolar ve benzin fiyatı artığında "Ben maaşı dolarla almıyorum" ve "Olsun ben her zaman 50' TL'lik benzin alıyorum" diyenler için "Beyin Etkin Kullanma Kursu" açardım.

100.000$ ile güzel bir coin sepeti yapardım.
75.000$'ı 5 coine dağıtırım.
25.000$'ı ani durumlarda diplerden toplamak için kullanırım.
75.000$ı nerelere yatırabilmenin mantıklı olduğunu anlatayım.
56.000$ ile 1 BTC alıp, eğer iyi bir traderseniz gün içindeki hareketlerini sezip al-sat yaparak günlük rahatlıkla 1000$ kazanabilirsiniz.
T-tamam 56.000$'la BTC aldık, sıra geldi 19.000$'a
İşte bu 19.000dolar ile 5 farklı coin alırdım.
Tahminen haftalık kar için alacağım coinler: Avax, hot, dot, bnb, psg.
Her şey tamam geriye 20.000 dolar kaldı. Bu para ile güzel bir setup yapılabilir.
4tane LG 29WL50S-B
2metrelik bir masa.
Aşırıya kaçılmayacak bir sistem ve 49 inçlik 1 televizyon işinizi görecektir.
Neden bu kadar çok ekran aldınız derseniz; televizyonda BTC Dominans'ı olmalı, altcoinler için dominans önemli.1.monitörde genel durumu gösteren cüzdan paneli açık olmalı.2. ve 3. monitörde takip ettiğiniz coinlerin grafikleri bulunmalı,4.monitörü de günlük olarak kullanabilirsiniz(Discord, WhatsApp ve benzeri uygulamalar)

Eğer bu kadar parası olan birisi dediğim sepetteki coinlerin 3tanesini seçse güzel karlar edecekti, BTC ile al-sat yapmak da işin büyük kar ettirecek kısmı olacaktı.

Geri
Yukarı