12000 TL sistem toplama önerisi

Bütçe
12000

qiaiaia

Hectopat
Merhaba, yaklaşık 12000 TL bütçem bulunmakta, ve bir oyun bilgisayarı toplamayı düşünüyorum, fakat inventus gibi çeşitli hazır sistemlere baktım, kararsız kaldım. 12000 TL bütçe ile alabileceğim en performanslı bilgisayar nasıl olmalı? Yardımlarınızı bekliyorum.
(Monitör Hariç)

Ayrıca bu sistem günümüz Valorant, CS GO gibi oyunlarda 1080p yüksek ortalama kaç fps alabilir belirtirseniz çok sevinirim.

Merhaba, yaklaşık 12000 TL bütçem bulunmakta, ve bir oyun bilgisayarı toplamayı düşünüyorum, fakat inventus gibi çeşitli hazır sistemlere baktım, kararsız kaldım. 12000 TL bütçe ile alabileceğim en performanslı bilgisayar nasıl olmalı? Yardımlarınızı bekliyorum.
(Monitör hariç)

Ayrıca bu sistem günümüz Valorant, CS:GO gibi oyunlarda 1080p yüksek ortalama kaç FPS alabilir belirtirseniz çok sevinirim.

Bütçe çıkmaz ise anakart B450 yapılıp alınabilir.
Çıkar ise kesinlikle bunu öneririm.

Bütçe çıkmaz ise anakart B450 yapılıp alınabilir.
Çıkar ise kesinlikle bunu öneririm.
Merhaba, AMD ekran kartı sorunlarını forumda çokça görüyorum sizce böyle bir sorunla karşılaşabilir miyim? Ayrıca Valorant, CS gibi oyunları kolayca oynatır mı?

Merhaba, AMD ekran kartı sorunlarını forumda çokça görüyorum sizce böyle bir sorunla karşılaşabilir miyim? Ayrıca Valorant, CS gibi oyunları kolayca oynatır mı?

RX5xx ve RX5xxx serisinde sorunlar vardı evert. Ancak bu RX6xxx serisinde yok denecek kadar aza indi. Ayrıca dediğiniz oyunları 1080p Full ayarlarda çok rahat oynatır.

Yeni konular

Geri
Yukarı