12700f için Noctua NH-U12S redux yeterli mi ve kaç derece olur?

oguzunluerler1

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam. İ12700F almayı düşünüyorum (bilgisayar toplamada yeniyim konuda iyi bir abim bunu al dedi ben de ikna oldum), bunun için de araştırmalarım sonucu Noctua NH-U12S Redux'ta karar kıldım. Bu comboda ne kadar sıcaklık alırım bir araştırmak istedim. Herhalde oyun oynamaktan başka bir şey yapmam pek PC'de, ona göre cevap verirseniz sevinirim. Bir de, güvenli sıcaklıklar ne kadardır? Redux yeterli olmazsa ne almalıyım ve sıcaklıkları nasıl olur bu işlemci ile? Teşekkürler. Benim için en önemlisi daha önce bu işlemciyi veya yakın modelini kullanmış bir arkadaşın Redux'u test etmiş olması umarım böyle birisi çıkar ve bana dereceleri söyleyebilir.

Edit: İmla

Son düzenleme:
Yeterli olur, iyi soğutucudur. Kaç derece olacağını öğrenmek için inceleme videolarına bakabilirsiniz.

Tam aradığım içerik sanırım şu an. Ama nasıl ulaşırım içeriklerinize bilmiyorum, forumda çok yeniyim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videoyu izlerseniz çok detaylı bir inceleme olduğunu göreceksiniz eminim işinize yarayacaktır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videoyu izlerseniz çok detaylı bir inceleme olduğunu göreceksiniz eminim işinize yarayacaktır.
Süper, teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı