16 yaşında 1.72 m boy nasıl uzar?

Yorumlara bak. Bilmiyoruz, nereden bilelim, genetik bilimci miyiz?
Bunlara gereksiz mesaj atmaktan banlayacaksın topluca. Bilmiyorsan yazma birader.
Boy uzaması genetik ve çevre faktörlerine göre değişir. X cm uzarsın diyemeyiz. boy uzaması genelde 18-19 yaşına kadar yavaşça devam eder. Ama 1.80 olma olasılığın yok sanırsam. Kesin bir şey demek mümkün değil. Asıl uzaman 4 santim olmuş. Bu 10 santim de olabilirdi 2 santim de.

Adam düzgünce soru sormuş. Verilen cevaplar içler acısı. Bilmiyorum demek varken alttan alttan "Niye soruyorsun biz mi bileceğiz?" tarzı yorum yapmaları mide bulandırıcı.

Yahu aynı sorundan haftada Allah bilir kaç kere açılıyor. Cevap vermekten sıkıldık artık. Biz nereden bilelim sizin boyunuzu.

Ha illa ki kendi görüşünü öğrenmek isterseniz, bundan sonra uzamazsınız. Geçmiş olsun.

Yorumlara bak. Bilmiyoruz, nereden bilelim, genetik bilimci miyiz?
Bunlara gereksiz mesaj atmaktan banlayacaksın topluca. Bilmiyorsan yazma birader.
Boy uzaması genetik ve çevre faktörlerine göre değişir. X cm uzarsın diyemeyiz. boy uzaması genelde 18-19 yaşına kadar yavaşça devam eder. Ama 1.80 olma olasılığın yok sanırsam. Kesin bir şey demek mümkün değil. Asıl uzaman 4 santim olmuş. Bu 10 santim de olabilirdi 2 santim de.
Yani mantıken sizin yazdığınız bu mesajında arkadaşa bir katkısı olmayacak. Uzayacak mı, uzamayacak mı? Söylediğiniz hiç bir kelime bu soruya cevap vermiyor. Eğer diğer arkadaşlar ceza yiyecekse sizin de ceza yemeniz lazım.

Yani mantıken sizin yazdığınız bu mesajında arkadaşa bir katkısı olmayacak. Uzayacak mı, uzamayacak mı? Söylediğiniz hiç bir kelime bu soruya cevap vermiyor. Eğer diğer arkadaşlar ceza yiyecekse sizin de ceza yemeniz lazım.
Arkadaş uzayacak. Yazmışım zaten. Uzamaması için sebep var mı? Yok.

X cm uzarsın diyemeyiz. boy uzaması genelde 18-19 yaşına kadar yavaşça devam eder.
Ne anlaşılıyor bu cümleden. Karşımdaki kişi aptal olmadığı için "Boy 18-19 yaşına kadar genelde uzuyor sende henüz 16 yaşındasın bu sebeple ortalama uzama durma yaşına 2 yaşın var bu sebeple genelden özele fikir yürütürsek seninde boyun uzatacaktır" yazmadım.

Son düzenleme:
Nerede uzayacağını yazmışsınız acaba? Gönderdiğiniz cümlelerde nerede bu arkadaşın boyunun uzayacağına dair bir kelime geçmiş? Lütfen bana alıntılayıp gösterin.
Büyük bir şekilde yazmıştım.

Screenshot_20220712-231859~2.png

Yeni konular

Geri
Yukarı