13 yaşında saat 4'te uyumak ileride sıkıntı çıkarır mı?

LGS için diyorsan olabilir fakat onun dışında bir şey olmaz bende 1.5 senedir 4-5 arası yatıyorum hiçbir şey olmadı uykuya karşı dayanikliligim arttı sadece.

Merhabalar, 13 yaşındayım. Akşam saat 4:18 gibi uyurum, ileride sıkıntı çıkar mı?

Gelişim çağında birisisiniz, gece uyumazsanız vücutunuz büyüme hormonun salgılamaz(Özellikle 3-6 araları), sabah bu hormon salgılanmaz, bu durum vücut gelişiminizi, boyunuzun uzamasını bile olumsuz etkileyebilir ve ek olarak sabah uyumak beyin hücrelerini öldürüyor diye biliyorum.

Technopat Sosyal bitmiş desem yeridir. Uzun zamandır girmiyordum. İki gündür falan tekrar takılmaya başladım. Eskiden konular açıldığında 3-4K mesajı olan bilgili abilerimiz olurdu. Forumda üslubu yerinde gayet bilgili kişiler olurdu. Şimdi bakıyorumda hiç eskisi gibi değil. Saçma sapan konular, konulara gelen saçma cevaplar… Şu konuyu açan arkadaşın yaptığı yazım hatalarını ben yapsaydım herhalde moderatörler bana kırbaç cezası verirdi ama o eski moderatörlerde yok artık herhalde. Birçok konuda yanlış görüyorum ama ban alan yok.

Geri
Yukarı