13 yaşındayken bıyıkları jiletlemek sıkıntı yaratır mı?

Sürü psikolojisi, genel her zaman doğru değildir. En kötü aşağıda bıraktığım linki okursanız anlarsınız.

Daha önce okudum. Sürü psikolojisinde katılıyorum ama bu sonuç olarak jiletle kesildiği zöaan daha hızlı ve daha belirgin çıktığı gerçeğini değiştirmiyor.

Ayrıca bu bir hurafe falan da değil jiletle alanlar ile makine ile alanlar arasında bariz bir fark var.

Kıl jiletle alınınca zaten uçları kalınlaşır ve sertleşir ama kılın artması gibi bir durum söz konusu değil.
Dostum sana kaç kere cevap vereceğim?

Daha önce okudum. Sürü psikolojisinde katılıyorum ama bu sonuç olarak jiletle kesildiği zöaan daha hızlı ve daha belirgin çıktığı gerçeğini değiştirmiyor.

Ayrıca bu bir hurafe falan da değil jiletle alanlar ile makine ile alanlar arasında bariz bir fark var.
Dostum tekrardan anlatıyorum, jilet ile aldığın zaman ucu daha sert olduğu için böyle düşünüyorsun.
Ucu daha sert oluyor çünkü daha düzgün alıyor. Traş makinesi ise jilete göre düzgün kesmediği için ucu sert olmuyor.

Daha hızlı ve belirgin diye bir olay yok, tamamen genetik.

Kelime oyunlarına gerek yok. Sonuç olarak bıyık daha belirgin oluyor.
Kelime oyunları?
Düzgün bir şekilde açıklamaya çalışıyorum, sen de insanları yanlış yola itiyorsun.
Daha hızlı ve belirgin gözükmesi sakalın sıklığına bağlı, bu da genetik.

Attığın cevap ben o cevabı yazdıktan sonra düştü. Zaten senin attığın mesaja beğenme atarak onayladım neden cevap verme isteği duydunuz ?
Beğenmenizden önce cevap yazdım. Sayfa yenilenmemişti.

Kelime oyunları?
Düzgün bir şekilde açıklamaya çalışıyorum, sen de insanları yanlış yola itiyorsun.
Daha hızlı ve belirgin gözükmesi sakalın sıklığına bağlı, bu da genetik.
Siz jiletten devam edin. Kalın olunca genetik diye kendinizi kandırırsınız.

Beğenmenizden önce cevap yazdım. Sayfa yenilenmemişti.

Siz jiletten devam edin. Kalın olunca genetik diye kendinizi kandırırsınız.
Jilet ile alıyorum zaten, 13 yaşımdan beri jilet ile alıyorum, kalın olduğu falan yok, ucu sertleşti sadece. O da jilet olduğu için.

Hocam jilet ile alınan kılların uçları sertleşir kökten gelen kıllar yine aynı yapısında kalır. Uçların kalınlaşmasından pişman olunmuşsa kılların eski yapısına ulaşmasına izin verip makineye başlanabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı