14 ayda LGS'ye nasıl çalışılır?

Ben son 2 hafta çalıştım sadece ve 450 puan aldım çok kafaya takma LGS o kadar önemli değil.
Bunu normal şartlar altında yapabilmek için gerçekten iyi bir temelinizin olması lazım ve zekanızın çok ileri düzey olması lazım zaten sıfırdan asla 2 haftada olamaz böyle ilginç şeylere inanmayın veya anlatmayın zaten siz 2 hafta deseniz bile onun öncesinde aldığınız eğitimin etkisi var rica edeceğim şov yapmak için bir kısmını alıp anlatmayın burada gerçek olabileceğini sanan insanlar olabilir.

8.sınıfta işi sıkı tut şimdiden başlanılacak kadar abartılacak bir şey değil.
Bence de fakat şimdiden paragraf soruları çözmek tam şu andan başlanılacak iştir günde 1-2 test çözmesi yararına olur zaten fazla bir emek istemiyor yatmadan önce video izlemektense bunları yapmak türkçede net oranını arttırır.

Her zamanki çalışma düzenini uygula. İnan bana günde 13 saat çalışmanın hiçbir faydası yok. 1-2 saat çalışınca da aynı performansı alıyorsun.

Hocam 13 saatle 2 saati karşılaştırmanız bence ilginç elbet fark olacaktır sen 13 saat değil de 5-6 saat çalışırsan büyük ihtimalle (umarım) istediğin yere gelirsiniz.
Not: Ufaktan 8. sınıf dinlemeye başlarsan senin için bence çok iyi olur.

Ben son 2 hafta çalıştım sadece ve 450 puan aldım çok kafaya takma LGS o kadar önemli değil.

Kusura bakmazsanız 450 puan sizce iyi mi? Ayrıca önemli olmadığı için mi insanlar bu kadar ders çalışıyor.

Hocam 13 saatle 2 saati karşılaştırmanız bence ilginç elbet fark olacaktır sen 13 saat değil de 5-6 saat çalışırsan büyük ihtimalle (umarım) istediğin yere gelirsiniz.
Not: Ufaktan 8. sınıf dinlemeye başlarsan senin için bence çok iyi olur.

Kusura bakmazsanız 450 puan sizce iyi mi?
1. olarak, evet 2-3 saat değilde 5-6 saat olacak o.
2. Ulan ben 480 puan alınca üzülüyorum.

Bunu normal şartlar altında yapabilmek için gerçekten iyi bir temelinizin olması lazım ve zekanızın çok ileri düzey olması lazım zaten sıfırdan asla 2 haftada olamaz böyle ilginç şeylere inanmayın veya anlatmayın zaten siz 2 hafta deseniz bile onun öncesinde aldığınız eğitimin etkisi var rica edeceğim şov yapmak için bir kısmını alıp anlatmayın burada gerçek olabileceğini sanan insanlar olabilir.

Ah pardon (!) koymayı unutmuşum.

Ayrıca bu kişisel bir görüştür fakat maalesef ülkedeki eğitimden kaynaklı olarak saf rekabet gereklidir size önemli gelmeyebilir ama nitelikli bir okula girmek isteyen binlerece öğrenci var.

LGS değil lise o kadar önemli değil bence tabii ki çok da kötü bir liseye gitmemek kaydıyla. Fen lisesi mezunu olarak konuşuyorum. Zor sınavlar yüzünde OBP niz rakiplerinize göre daha düşük oluyor. Bu da üniversite girişinde sizin aleyhinize etki ediyor. Ama derseniz ki çalışma kültürü benim için daha önemli sınıftakiler çalışmayınca benim çalışasım gelmiyor diyorsanız kesinlikle gidin. Ama eğer kendi çalışma disiplinine sahipsen bunlara ihtiyacın olmayacaktır.

Geri
Yukarı