14 yaşında 1.60 olmak

14 yaşındayım, boyum 1.60-1.63 falan. Annemin boyu 1.56, babamın 1.80 falan. Ergenliğe yeni girdim diyebilirim. Bir etkisi olur mu bilmem ama fitness da yapıyorum 1 aydır falan ve boyum başladığımdan bu yana 3 cm falan arttı. Sizce uzar mı boyum?
Kesinlikle uzar. 14 yaşındasın daha. 20 yaşına kadar yolun var.

Valla yedik yine kızgınları ama neyse. Benim boy da 1.62. Ne yalan söyleyeyim ben hala öyle düşünüyorum sanki boyum uzamayacak gibi :D. Boyumu çok takmıyorum aslında da sevdiğim kız 1.66 ya. Sulak alanda mı büyüdüler n'aptılarsa artık.

Ya bu arada harbi yeter atmayın kızgın yaptık bi hata açtık bu konuyu affedin be.
Kızgın atmadım ben. :D Dediğin gibi sulak alanda mı büyüyorlar yahu? Lisedeyim ve arkadaşlarımın yanında ortaokula gidiyormuş gibi gözüküyorum. Tek başıma olsam sorun değil ama arkadaş ortamında dışlanmaktan korktuğum doğrudur. (Arkadaş ortamından kime ne? Bilgisayar tek dostum oldu.)

Kızgın atmadım ben. :D Dediğin gibi sulak alanda mı büyüyorlar yahu? Lisedeyim ve arkadaşlarımın yanında ortaokula gidiyormuş gibi gözüküyorum. Tek başıma olsam sorun değil ama arkadaş ortamında dışlanmaktan korktuğum doğrudur. (Arkadaş ortamından kime ne? Bilgisayar tek dostum oldu.)
Yok sana demedim ya diğer arkadaşlara dedim. Valla çok iyi anlıyorum seni. Beni gören hala ortaokula gidiyorum sanıyor. Benim için arkadaş ortamında sıkıntı olmuyor da ne bileyim sinir bozucu.

ElxZwFsXUAYUgB2.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı