14 yaşında nasıl beslenmeli?

Daha fazla  
Merhaba, 14 yaşındayım ve düzgün beslenmek istiyorum. Yani ne sıska ne de kilolu olmak istiyorum. Şu anda fitnees yapıyorum, fitnees yapmadan önce bir ekmeği rahatça yiyebilirken şu an yarım ekmeği zor bitiriyorum. Sadece günde kaç ekmek yemem lazım onu söylerseniz çok yardımcı olursunuz.

Merhaba, 14 yaşındayım ve düzgün beslenmek istiyorum. Yani ne sıska ne de kilolu olmak istiyorum. Şu anda fitnees yapıyorum, fitnees yapmadan önce bir ekmeği rahatça yiyebilirken şu an yarım ekmeği zor bitiriyorum. Sadece günde kaç ekmek yemem lazım onu söylerseniz çok yardımcı olursunuz.

Biraz daha büyümeyi bekle sonrasında fitness a başla. Vücut düzenin tam oturmamışken farklı aktiviteler vücuduna zarar verebilir.

Yaşın biraz küçük sadece çok fazla yağlı yemek yeme bu kadar. (Gerekirse ekmek yemeği bile bırakabilirsin ben eskiden bir şeyi ekmeksiz yiyemezdim şimdi sadece sabah yarım ekmekten daha az yiyorum)

Hocam üstteki yoruma katılmam ile beraber fazla ağırlık kaldırmamanızı öneririm. 2x2 KG olsa yeter o yaşta.

Bu yaşta fitness ı saçma buluyorum açıkçası bir sürü spor dalı var bir tek fitness var gibi düşünüyor ülkemizdekiler maalesef :)

Yeni konular

Geri
Yukarı