16 yaşında nerede çalışabilirim?

Nida hanne

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba ben konu da da belirttiğim gibi çalışmak istiyorum. 16 yaşındayım ve kızım. Aslında babama söylemiştim o bana bulacaktı ama abilerime attığı tripten dolayı ben iş bulma kurumu değilim git kendin başar bir şeyler dedi ki bende zaten o yüzden çalışmak istediğimi önceden belirtmiştim ve kabul etmişti. Hatta ben ne istersen alırım falan demişti (alamaz). Bir işe girip bilgisayar almak istiyorum zaman sıkıntım yok özel nedenlerden 1-2 sene okula gitmeyeceğim. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleme:
Merhaba ben konu da da belirttiğim gibi çalışmak istiyorum. 16 yaşındayım ve kızım. Aslında babama söylemiştim o bana bulacaktı ama abilerime attığı tripten dolayı ben iş bulma kurumu değilim git kendin başar bir şeyler dedi ki bende zaten o yüzden çalışmak istediğimi önceden belirtmiştim ve kabul etmişti. Hatta ben ne istersen alırım falan demişti (alamaz). Bir işe girip bilgisayar almak istiyorum zaman sıkıntım yok özel nedenlerden 1-2 sene okula gitmeyeceğim. Yardımcı olursanız sevinirim.
Bayan Kuaförü.

Her yer kötü insan dolu. Okuyup iş sahibi ol her açıdan daha iyi.

Hocam kızsınız ve 16 yaşındasınız. İşte çalışmayın. Sokakta sapıklar geziyor. Kendinizi hiç riske atmayın bence.
Babam bulsa adam akıllı bintane yer kişi tanıyor bende dedim bunu ama umursamadı. Bana bilgisayar lazım iş para lazım yoksa bende çalışmam...
Çok yakın akrabanın yanın da olabilir
Hepsi şehir dışında ve çalışabileceğim yeri olan yok. 1 tanesi var onlarla da aynı konuda çok sorun yaşadık. Maalesef
Bayan Kuaförü.
Ne kadar verirler bir bilginiz var mı?

Babam bulsa adam akıllı bintane yer kişi tanıyor bende dedim bunu ama umursamadı. Bana bilgisayar lazım iş para lazım yoksa bende çalışmam...

Hepsi şehir dışında ve çalışabileceğim yeri olan yok. 1 tanesi var onlarla da aynı konuda çok sorun yaşadık. Maalesef

Liseyi bırakma en azından liseyi bitir boşver çalışmayı falan liseyi bitirdikten sonra çalışırsın

Babam bulsa adamakıllı bintane yer kişi tanıyor bende dedim bunu ama umursamadı. Bana bilgisayar lazım iş para lazım yoksa bende çalışmam...

Hepsi şehir dışında ve çalışabileceğim yeri olan yok. 1 tanesi var onlarla da aynı konuda çok sorun yaşadık. Maalesef.

Bilgisayarınıza ne oldu önceden açılmıyor diye konu acmissiniz en azindan bilgisiyarciya goturseydiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı