14 Yaşında Twitch Yayıncısı Olmak

Merhaba, öncelikle bende 14 yaşındayım. Mikrofon ve isteklerimi karşılamak için işe girmeyi düşünüyordum. Bir arayayım dedim ve bu yazı karşıma çıktı. Ben 50-100 arası aboneli spam YouTube kanallarım oldu ve 5-6 yaşından beri Sosyal Medya ile ilgileniyorum. Sana önerim şudur ; Çok güzel bir oyuncu isen izlenebilirsin ya da mizahın iyisi ise. Şahsen ben izlemem.Onun yerine KendineMüzisyen vs. izlerim. Yaşının birazcık büyümesini beklemelisin bence. Çünkü bende youtube ile ilgilendiğim için küçük yaşımdan beri ana mesleğim değil fakat hobi olarak youtube kanalı açmak istiyorum özgün. Fakat büyümeyi beklemiştim, sesim olgunlaştı ve şimdi açmayı düşünüyorum. Bence youtube denemelisin. Bu arada benim yaşlarımda böyle düzgün yazımı olan ve olgun düşünceleri olan az insan var. O yüzden Instagram hesabımdan yazabilir misin? ; Vizyon7.10
Dostum İnstagramına ulaşacağım, profesyonel oyunculuk için internet kafelere başvuruyorum, takım alımı olacaksa, gerçekten ilerde profesyonellik düşünüyorum. Mizahım gayet iyi, ama sistemim iyi değil :D. Ama çalışıp çabalayıp takıma girmem lazım, girersem Twitch yayını da yaparım oyunumu da oynarım :)

Dostum İnstagramına ulaşacağım, profesyonel oyunculuk için internet kafelere başvuruyorum, takım alımı olacaksa, gerçekten ilerde profesyonellik düşünüyorum. Mizahım gayet iyi, ama sistemim iyi değil :D. Ama çalışıp çabalayıp takıma girmem lazım, girersem Twitch yayını da yaparım oyunumu da oynarım :)
Dostum hort ama mizahım iyi demekle bitmiyor. Eğer "şive komedisi" yada "jsjsjs 2016 instagram beyaz şeritli video akımı" Gibi mizah yapacaksan hiç girme. Ekstra olarak Fortnite artık oynanmıyor ve lütfen ama lütfen bana o yayıncıların Lil Pump türü trapciler gibi takılıp fortnite oynadıklarını söyleme yoksa cringe olarak tavan yapıp çoğu post'ta aşağılanabilirsin. Sesinin kalınlaşmasına dikkat et (Beklemen lazım) küfür olursa ancak lol oynayan 2008'li kitleyi eğlendirirsin bağışlarında "Enes abi ...." diye espri yaptıklarını sanarlar (bkz:Hazreti Yasuo) Efendi gibi takılıp trend bir oyunla kendine laf ettirmeden sağlam muhabbet'le 2 yıla twitch.tv'de en başlara çıkarsın.

Kusura bakma konu 12 Haziran ama ben dolaşırken buldum eğer böyle CS:GO'da filan iyi isen şahsen ben Zula'da iyiyim ve arkadaş ortamım filan var gelecek sene Espor turnuvasına gireceğim arkadaşlarla hatta yakın zamanda sistem filan toplayınca video çekcem ama sessiz tabiki de ve iyi olduğum yerleri render yapacağım montajım gayet güzel ilk olarak 8 yaşındayken montaj yapmıştım ve 8 bin civarında bir izlenme vardı ve 479 tane de abonem vardı youtube'de.Bir süre sonra bıraktım ve 300 abone civarına indi seneye yeniden başlayacağım benim hedefim 4 bin aboneye ulaşırsam beni çok mutlu edecek.

Eğer başarırsan haber ver. Sana hakaret edenleri de takma. (Tabii cringe içerik üretmezsen) olumlu eleştiri dışında, unutma bazen konuşmamakta konuşmaktır. Sen oyununu oynarken onlar çıldırsın. Ama bu işi sakın şöyle sanma günde 2-3 saat Fortnite oynarım geçerim değil. Doktorlukta sınavlara hazırlanır gibi hazırlanman lazım. Yatıp kalkıp olmaz.

Merhaba, öncelikle bende 14 yaşındayım. Mikrofon ve isteklerimi karşılamak için işe girmeyi düşünüyordum. Bir arayayım dedim ve bu yazı karşıma çıktı. Ben 50-100 arası aboneli spam YouTube kanallarım oldu ve 5-6 yaşından beri Sosyal Medya ile ilgileniyorum. Sana önerim şudur ; Çok güzel bir oyuncu isen izlenebilirsin ya da mizahın iyisi ise. Şahsen ben izlemem.Onun yerine KendineMüzisyen vs. izlerim. Yaşının birazcık büyümesini beklemelisin bence. Çünkü bende youtube ile ilgilendiğim için küçük yaşımdan beri ana mesleğim değil fakat hobi olarak youtube kanalı açmak istiyorum özgün. Fakat büyümeyi beklemiştim, sesim olgunlaştı ve şimdi açmayı düşünüyorum. Bence youtube denemelisin. Bu arada benim yaşlarımda böyle düzgün yazımı olan ve olgun düşünceleri olan az insan var. O yüzden Instagram hesabımdan yazabilir misin? ; Vizyon7.10
Türkçesi var mı bunun? :)

14 yaşında ne twitch yayıncılıgı be kardeşim, eline önce bi meslek alda ondan sonra bak yotuber mı olacan twitch yayıncısımı tiktoker mı. Yarın bi twitche banwith atar bizim ülke kalırsın ortada.

Geri
Yukarı