Twitch kendi kanalına abone olmak ücretli mi?

sene6666

Hectopat
Merhabalar. Ben bugün sub daveti aldım ve her şeyi yaptım. Kanalım şu anda sub olarak gözüküyor. Ancak abone ola tıkladığımda kendi kanalıma 24.99 dolar ile abone olmuş görünüyorum. Bunun sebebi nedir bilen var mı? Herhangi bir ücrete tabi mi?

eqweqweqwewqe.pngAdsızjhjhg.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bildiğim kadarıyla içerik üreticiler halihazırda abone ol butonunu açtıktan veya belirli şartları yerine getirdikten sonra kendi kanalına otomatik olarak ücretsiz abone oluyor.

Ya çok kafama takıldı Twitch Prime bile sildim, Amazon kredi kartı sildim, değişik bir durum. 1 aylık kendi kanalıma 24.99 dolardan abone olmuş anlamadım :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende de çıktı aynı abonelik, kendi kanalıma 24,99 dolardan abone görünüyorum. Ömür boyu abonelik yazıyor. Sub açılıyor ama bir sözleşmeyi kabul etmemiz isteniyor. Acaba o sözleşmenin bir yerlerinde ödeme yapmak gerekli gibi bir ifade olabilir mi diye kafama takıldı. Bilen birileri de gördüğüm kadarıyla yok.

@msicak böyle bir şeyin mümkün olabileceğini sanmıyorum. Zaten abonelerinizin ödediği ücretin bir kısmını Twitch kendisine alıyor. Twitch'in amacı içerik üreticileri üzerinden para kazanmak. Sözleşme içeriği muhtemelen partner olduğunuzda bir başka platformda yayın açmamanız, müstehcen içerikleri kanalınızda göstermemeniz gibi şeylerdir.

Sebebi şu; mesela bir emote ekledin 3. kademe aboneliği bunun sende anında açılabilmesi için yoksa aboneler bölümünde kendini istatistiğe dahil etmiyor fark etmişsindir, herhangi bir ücrete de tabii tutulmuyorsun bilgine.

Uyarı! Bu konu 4 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı