14 yaşındayım ve sevgilim olmadı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

318177

Hectopat
Merhaba yeri değil biliyorum ama bu aralar kafama takılan bir soru olacaktı benim hiç sevgilim olmadı aslında olduda ben olduğunu bilmiyormuşum yani kısaca o beni seviyormuş kardeşi söyledi 4 yıl önce falan sonra bir daha benle konuşmadı 😝😅 Her neyse ya ben çok kafama takıyorum bu olayı benim 3 yıldır falan tek takılıyorum yani 2 3 arkadaşım var okuldan o kadar onlarda erkek.
Okul sırf erkek kız yok şu an 8 sınıftayım bana hiç Instagram'da kızlara falan yürümem yani kısaca öyle takılırım sosyal hayatım öyle çok yok okulda falan sadece erkek arkadaşlarım var, kankalar falan anladınız okulda 1 dahil kız yok 😨 Kısaca bana yazlık vb yerlerde sevgili yapma bulma taktiği verirseniz sevinirim. Lütfen linç girişimi yapmayın bana.
Önerilerinizi bekliyorum not orta seviyenin üstünün biraz üstünün biraz altı yakışıklıyım ama beni çok severler çok sempatik bir insanım şimdi lütfen bana taktik verin🥰😟😟

Son düzenleyen: Moderatör:
Hahahaha. Yaşın daha o kadar ufak ki bu yaşlarda sevgili bulayım vb :D Bulsan bile ne yapacaksınız evcilik mi oynayacaksınız? Herneyse :D Kızlar kendini güldüren erkeklerden hoşlanır. Ona bilmediği şeylerden bahset senin bildiğin onun bilmediği falan, ilgisini çekecek bişey olsun. Onun hoşlandığı şeyleri araştır ona hediye al mesela.. Şiir sever mi daha çocuk bilmiyorum ama, şiir oku şiir'e ilgin olsun çok seveceksin.

Sevgili olması gerekli olan bir şey değil. Olmadığı zamanlar daha da rahat oluyorsunuz hatta. Geçen seneye kadar her yıl en az bir sevgilim olurdu benim. Gömlek gibi değiştirenlerden değildim, hepsinden ayrılma sebebim vardı yanlış anlamayın. Geçen sene son ilişkimi bitirdim ve bu işleri bir süreliğine bıraktım. O kadar rahatlıyorsunuz ki.

Sevgili yapacaksanız üniversite zamanında yapın, o da gelecekteki eşinizle tanışma şansı olduğu için. Ondan öncesinde sevgili yaparsanız da ciddiye almayın. Bir problem yaşadığınızda kendinizi yıpratmayın. Deneyimlemiş birisi olarak söylüyorum, değmez.

Sevgili bulmak için taktik falan da yok ayrıca. Sevgili olacağın kişi, sen o taktiği uygulamadan da seni olduğu gibi sevmeli.

Nolmuş yani sevgilin olmadı diye? Bu yazıyı okurken şu adam geldi aklıma.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Benimde yaşım 16 daha genciz ama insan kız arkadaş istiyor anlatabiliyorum seni. Benim kız arkadaşlarım oldu ve şu üç şeyi söyleyebilirim kız arkadaşının olması için;
Özgüvensiz biri olsan bile özgüvenliymiş gibi gözükmelisin. Sevgiliden önce kız arkadaşının olursa o sana kendi arkadaşlarıyla tanıştırabilir. Ve sonuncusu sevdiğin kıza asla arkadaş olarak hissettirme kendini ben öyle bir salaklığa düştüm maalesef.

Şimdiki aşkların gelip geçici olduğunu ve 16 yaşında olmama rağmen benim de sevgilimin hiç olmadığını söylemek istiyorum. Kısacası şu an takma, erkek arkadaş çevrenin çok olmasına bak bence inan şu an o sevgili muhabbetinden daha çok mutluluk verir insana eğer gerçekten iyi arkadaşların varsa. İleride zaten sevgili de aşk da kendiliğinden geliyor merak etme.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı