144Hz Monitör Alınır Mı?

Yani şöyle diyim şuan kullandığım monitör IPS ekran ve ben buna alıştım sanırım. 7ms fps oyunları oynadım uzun sürece 1ms 4ms benim icin fark etmez. (Eğer 1ms ve 4ms arasında aşırı fark yoksa)

Merhabalar yaklaşık 2 yıldan beri 60Hz 7ms kullanıyorum. Genel olarak Valorant, Rainbow Six Siege ve CS:GO oynuyorum. Genellikle 80-90 FPS alıyorum bilgisayarım ne yazık ki aşırı iyi değil fakat monitör almak istiyorum ve ileride bilgisayardaki donanımları da değiştirince kullanabileceğim bir monitör almak istiyorum. Bütçem 144Hz'e anca yetiyor. 75Hz almak istemiyorum çok fark olmayacak gibi geliyor 60Hz'e göre. 144 almam sizce mantıklı mıdır?

144 Hertz'de iş biter.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hemen almaya calisacağım 1 2 gün icinde umarim almazlar.

İnşallah (birini ben aldım, diğerini komşum aldı. Aynı saat içerisinde kargoya verdiler. PTT getirirse inşallah..)
Bu arada 165Hz modeli veya o Hertz'de gelme olasılığıda var :D (birkaç yerde araştırdım garip ama gelenler var. Ekran görüntüleri falan, tabii fark hissedilmez. Ek kablo almanıza da gerek yok, HDMI'den 144Hz veriyor).

Son düzenleyen: Moderatör:
Rica ederim, yardımcı olabildiysem ne mutlu bana...

Merhabalar yeniden dediğiniz monitörü aldım yalnız YouTube veya diğer yerlerde aynı tipin 75Hz modeli ile karşılaştım 144 olduğundan kesin eminsiniz değil mi çünkü yabancılarda da şu anlık göremedim ya da benim hatam görememem.
Merhabalar yeniden dediğiniz monitörü aldım yalnız YouTube veya diğer yerlerde aynı tipin 75Hz modeli ile karşılaştım 144 olduğundan kesin eminsiniz değil mi çünkü yabancılarda da şu anlık göremedim ya da benim hatam görememem.

Yabancı forumlar demişsiniz şimdi yeniden okuyunca fark ettim. Tek demek istediğim model yeni mi çünkü böyle fiyata böyle bir monitörü dediğim gibi göremedim sadece aynı tipinin 75hz'ini gördüm. Yabancı forumlara bakacağım şimdi cahilliğim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı