15.000 TL'ye kadar telefon tavsiyesi

Bütçe
10000 12000 15000
Doğru diyorsun aynı fiyatlar ama ona rağmen benimkinin bataryası ve depolama alanı daha fazla, üstelik sırf ön kamerası bile 32MP. :D :D :D
Kamerada MP'nin sensörden ve işlemciden daha önemli olduğunu zanneden birisiyle tartışmak zaman kaybı.

Doğru diyorsun aynı fiyatlar ama ona rağmen benimkinin bataryası ve depolama alanı daha fazla, üstelik sırf ön kamerası bile 32MP. :D :D :D
Redmi Note 10 Pro'un kamerası senin hesaba göre 14 Pro Max'ten daha iyi.

Bataryası aynı olsada işlemcilerin güç tüketimi aynı sayılır.1 saat bile fazladan ekran süresi alamazsınız.Ayrıca S21FE'de MicroSD ile depolama alanı arttırılabiliyor.

Bataryası aynı olsada işlemcilerin güç tüketimi aynı sayılır.1 saat bile fazladan ekran süresi alamazsınız.Ayrıca S21FE'de MicroSD ile depolama alanı arttırılabiliyor.
Dostum bak adam telefon beklentisini yazmamış bende ona göre verilebilecek hem kamerası hem depolama alanı iyi ve bunun yanı sıra şarjı 1 gün boyunca iyi gidecek bir telefon tavsiyesi yaptım olay bu.

Dostum bak adam telefon beklentisini yazmamış bende ona göre verilebilecek hem kamerası hem depolama alanı iyi ve bunun yanı sıra şarjı 1 gün boyunca iyi gidecek bir telefon tavsiyesi yaptım olay bu.
13 Lite'ın şarjı 1 gün gidiyorsa S21FE'de gider zaten.Xiaomi'nin kamerası iyi Samsung'un kötü yani?

Ben şu an tamamen Samsung'la karşılaştırıyorum Pro Max ve Redmi ne alaka tam olarak ?
32 MP ön kamerayı eleştirdin ya?
Eğer MP kamera kalitesini belirleseydi 14 Pro Max daha kötü kameraya sahip olurdu. (48 MP/108MP)
Neyini anlamadın?

Karşılaştırmayı hiç alakasız iki telefonla çürütmek baya anlamlıymış cidden.
S21 FE ile 13 Lite çok alakalı ya.

Geri
Yukarı