15.000 TL'ye kadar telefon tavsiyesi

Bütçe
10000 12000 15000
13 Lite'ın şarjı 1 gün gidiyorsa S21FE'de gider zaten.Xiaomi'nin kamerası iyi Samsung'un kötü yani?
Hala tartışıyorsun telefonu sana değil konu sahibine önerdim, neyin tartışması bu tam olarak?

32 MP ön kamerayı eleştirdin ya?
Eğer MP kamera kalitesini belirleseydi 14 Pro Max daha kötü kameraya sahip olurdu. (48 MP/108MP)
Neyini anlamadın?

S21 FE ile 13 Lite çok alakalı ya.
Evet alakalı çünkü biz zaten bu iki telefonu karşılaştırıyoruz senin argümanların çok saçma.

Doğru diyorsun aynı fiyatlar ama ona rağmen benimkinin bataryası ve depolama alanı daha fazla, üstelik sırf ön kamerası bile 32MP. :D :D :D

Dalga mı geçiyorsun? Arka kamerası desen GT 2 ile aynı, onu geçtim ama ön kamera nedir ya? Samsung'un bilinmez s5k3D2'si var. Allah bilir kaç sene önceki kamera sensörüdür.

Evet alakalı çünkü biz zaten bu iki telefonu karşılaştırıyoruz senin argümanların çok saçma.
Orta segment bir cihaz ile amiral gemisi bir cihazı karşılaştırmak saçma değil öyle mi?
A73 ile S22 ayni fiyatta. Onları da karsilastir o zaman. Yaptığın aynı şey.

Bak farkında mısın hala konuyla alakasız telefonlar yazıyorsun.

Alakalı çünkü adama önerdiğin telefon orta segment telefon. Hocam, az mantıklı önerin. Yoksa konu sahibi aklı karışıyor ve sonra gidiyor ne bileyim A24 alıyor. (yaşanmıştır)

Merhaba, telefon arıyorum. Bütçem 10k 15k arası 12K civarı olursa çok iyi olur.

Hocam, kameradan nasıl beklentin var? Üst derece bir kamera mı yoksa ortalama mı?

Bak farkında mısın hala konuyla alakasız telefonlar yazıyorsun.
Senin yaptığını yapıyorum işte.
Alakalı çünkü adama önerdiğin telefon orta segment telefon. Hocam, az mantıklı önerin. Yoksa konu sahibi aklı karışıyor ve sonra gidiyor ne bileyim A24 alıyor. (yaşanmıştır)
Adam S20 FE mi GT 2 mi diyordu. Gitti A24 aldı.

Ben ilk mesaja yazmadım bu arada S21 FE bulursanız kaçırmayın.

Geri
Yukarı