15.000 TL'ye motosiklet için ekipman önerisi

@Görkem Umut hocam birde f/p bir zincir ve disk kilidi önerebilir misiniz? Sanırım başka bir eksik kalmıyor.
Birde hocam pantolon ve ceket konusunda gündelik hayat kullanımı gibi gözükmeyen seçenek var mı aklınızda?
Önümüzde ki aylarda da Maxem SL45 top case almayı düşünüyorum.
Garantiyi bozar mı bilmiyorum ama motora 4lü için kablo çekerim. Birde sinyaller ampul ona led alacağım.

Son düzenleme:
f/p bir zincir ve disk kilidi
Auvray, Abus ve Urban'a bakabilirsin. Disk kilidi için 14mm'den incesini alma. Aynı şekilde zincir alırken de bakla kalınlığı 14mm'den ince olmasın. Disk kilidi ortalama 3500-4500 TL arasında. Zincir de 4000-5000 TL arasında.

Bir de hocam pantolon ve ceket konusunda gündelik hayat kullanımı gibi gözükmeyen seçenek var mı aklınızda?
Bütçene uygun yok. Herkes bu şekilde günlük hayatta kullanılabilecek şekilde olanları ister aslında.

Önermiyorum. Berbat bir çanta. İlk motorumda kullanmıştım.

Disk kilidi ortalama 3500-4500 TL arasında. Zincir de 4000-5000 TL arasında.

Pahalıymış aslında. Evimin bahçesi var orada muhafaza edeceğim geceleri. Dışarıda park ettiğim zaman otoparka falan koymayı düşünüyorum ya da iş yerimde kapının önüne. Daha uygun fiyat olur mu ki?

Bütçene uygun yok. Herkes bu şekilde günlük hayatta kullanılabilecek şekilde olanları ister aslında.
Beyaz yakalı oluna zaten sürekli takım falan giydiğim için, gündelik dışına çıksam daha iyi olur diye düşündüm.

Önermiyorum. Berbat bir çanta.
Çanta öneriniz nedir? İçinde yağmurluk, reflektörlü yelek, ufak tefek eşyalarım, artçı için kask falan olacak.

Daha uygun fiyat olur mu ki?
Olur tabii. Ucuz etin yahnisi de olur ama. :)

Beyaz yakalı oluna zaten sürekli takım falan giydiğim için, gündelik dışına çıksam daha iyi olur diye düşündüm.
Tabii tercih meselesi ama şu an bütçene en uygun ekipmanlar bunlar full ekipman olmak istiyorsan. Yoksa tek parça alıp da geçebiliriz 15 bin liraya.

Çanta öneriniz nedir? İçinde yağmurluk, reflektörlü yelek, ufak tefek eşyalarım, artçı için kask falan olacak.
Şu an için çanta kullanma. Paranı biriktir. Soft çanta alabilirsin bunları sığdıracak. Link atarım birazdan.

@Görkem Umut hocam arkadaşım şunları sormuştu nasıl sence?

Paramı bunlara asla harcamazdım. 600D kumaş olabilir ama korumaları Level 1. Önermem.
Değerli yorumların için teşekkür ederim. Ürünlerin kalitesini karşılaştıracağım bir site var mı?

Birde şunlar nasıl acaba?

Geri
Yukarı