15 kg dumbell kaldırmak sağlıklı mı?

Tek dumbell 8 kg tek boru dumbell 15 kg yapıyorum sizce bir sakatlık yaşar mıyım? Yaşım 14.

Hayır zorlanmıyorsanız bir şey olmaz. (kolay kız tavlamak dışında sorun olmaz. Göz göze geldiğiniz her kız sizi görünce size yalakalık yapmaya başlayabilir ve bu da canınızı sıkabilir)

Hayır zorlanmıyorsanız bir şey olmaz. (kolay kız tavlamak dışında sorun olmaz. Göz göze geldiğiniz her kız sizi görünce size yalakalık yapmaya başlayabilir ve bu da canınızı sıkabilir)
Zorluyor 4 set 12 tekrar yapıyorum zorlaması iyi birşey diye biliyorum fazla ağırlık az tekrar = kas büyümesi.

Emin olun kızlar düşmüyor kaldı ki zaten bu işi kendininiz için yapıyorsunuz :D

Ben genç kızların dilini en iyi anlayan erkeklerdenim ve emin olun ki her 10 kızdan 8'i küçük yaşda iri çocuk görünce düşüyor.
Örneğin ben henüz 8. sınıfım ama sakal, bıyık bol bol var ve 1.80 boy + 77 kilo birçok kız çaktırmadan dikizliyor beni.

Boyunuz, kilonuz, yağ oranınız kaç ve ne zamandır spor yapıyorsunuz? Önerim en zoru ile başlayıp tükenince bir alta geçmeniz ve en düşük ağırlıkta tükenene kadar arka arkaya ağırlığı azaltarak devam etmenizdir.

Ben genç kızların dilini en iyi anlayan erkeklerdenim ve emin olun ki her 10 kızdan 8'i küçük yaşda iri çocuk görünce düşüyor.
Örneğin ben henüz 8. sınıfım ama sakal, bıyık bol bol var ve 1.80 boy + 77 kilo birçok kız çaktırmadan dikizliyor beni.
Genç kızların dili yazmışsın ama henüz daha çocuksun kardeşim.

Yeni konular

Geri
Yukarı