15 kilo fazlam var

398708

Hectopat
3 ay sonra okullar başliyor 15kilo fazlam var diyet yapmali miyim? Ne diyeti önerirsiniz evde spor hareketleri olarak ne yapmaliyim? Günde kaç km koşmaliyim?

Boyum 180
Kilom 95
Yaşim 15
Hedef kilom 85

Aralıklı oruç yaparak verebilirsin ben zamanında aralıklı oruç ile 13 kilo vermiştim.Ayrıca günlük 1 saat spor yap ve diyet yapar gibi beslen.Ben böyle yaparak 3 ayda vermiştim bu kiloyu.

3 ay sonra okullar başliyor 15kilo fazlam var diyet yapmali miyim? Ne diyeti önerirsiniz evde spor hareketleri olarak ne yapmaliyim? Günde kaç km koşmaliyim?

Boyum 180.
Kilom 95.
Yaşim 15.
Hedef kilom 85.

Yaşın 18 altında o yüzden hızlı kilo vermemen lazım km değil dakika önemli günde 30 dk diyetisyene gitmelisin.

Aralıklı oruç yaparak verebilirsin ben zamanında aralıklı oruç ile 13 kilo vermiştim. Ayrıca günlük 1 saat spor yap ve diyet yapar gibi beslen. Ben böyle yaparak 3 ayda vermiştim bu kiloyu.

Aman hocam 15 yaşında diyetisyene gidiyorum sormuştuk 18 yaş altında riskli demişti. Ödem sodaları çayları falan da sağlıksız oluyor 18 yaş altına.

Yaşın 18 altında o yüzden hızlı kilo vermemen lazım km değil dakika önemli günde 30 dk diyetisyene gitmelisin.
Diyetisyene zamanında 4 kere gittim hiç birinde kilo veremedim sonra gaza gelip kendim vermiştim kiloyu ayrıca diyetisyenle o kiloyu vermesi 1,5 yılı bulur ve araştırmalara göre diyetisyenin dediklerine neredeyse kimse uyamıyormuş ve sonunda pes ediyorlarmış.

Diyetisyene zamanında 4 kere gittim hiçbirinde kilo veremedim sonra gaza gelip kendim vermiştim kiloyu ayrıca diyetisyenle o kiloyu vermesi 1,5 yılı bulur ve araştırmalara göre diyetisyene neredeyse kimse uyamıyormuş ve sonunda pes ediyorlarmış.

Vallahi o senin sorunun sağlıksız vermişsin 1.5 yıl sürmez kilo değil yağ önemli haftada 500 gram yağ verir ortalama kilo 1 2 arasında değişir.

Önerilerniz için teşekkür ederim bunlarla kendime bir plan program yapacağım.

Kilo değil yağ önemli.

Geri
Yukarı