Yulaf ile 15 kilo ne kadar sürede verilir?

Zararlı ve sağlıksız bir besin kaynağı.Yulaf yemeyiniz lütfen kendi sağlığınız ve metabolizmanızın sağlı için.Onun yerine aralıklı orucu önerebilirim.20 saatlik bir sürede hiçbirşey tüketmeyin sadece akşam yemeği tüketiniz.Sağlıklı ve hızlı bir süreç bence.

Yulaf yerine dibek kahvesi öneririm, ara sıra limon sıkarak için. Fazla kalorili yiyecekler tüketmemekle birlikte temiz havası olan yerlerde terleyene kadar yürüyüş ve koşu da yapmanız kilo vermenize yardımcı olacaktır.

Zararlı ve sağlıksız bir besin kaynağı.Yulaf yemeyiniz lütfen kendi sağlığınız ve metabolizmanızın sağlı için.Onun yerine aralıklı orucu önerebilirim.20 saatlik bir sürede hiçbirşey tüketmeyin sadece akşam yemeği tüketiniz.Sağlıklı ve hızlı bir süreç bence.
Yanlışınız var, yulaf sağlıksız bir besin kaynağı değil, arkadaşın beslenme şekli sağlıksız. Yulaf ara öğün olarak tüketilmeli, sabah ve akşam yemeğinin yerini almamalı.

Yulafın en büyük +sı midende şişmesi ve seni tok tutması. Şimdi bak kardeşim sen hızlı kilo vermek istiyorum deseydin vücudundaki suyu en hızlı şekilde atmalısın derdim. Ödem attırıcılarla falan. Ama kimsede 15 kilo fazla su yoktur o yüzden sen düzgün diyet yapıp sağlıklı kilo vermelisin. 3 öğün yulaf yenmez. Telefonuna fitlab programını indir ve kalori hesabını yap. Her gün 700 kalori açığı bıraksan 10 günde 1 kilo verirsin öyle hesabını yap. Tabağında karbonhidrat, protein ve yeşillik olmalı ben de bu yollardan geçtim oradan biliyorum. 105 ten 77 ye düşmüştüm. En son polislik için 3 günde 3 kilo su atmıştım

Yanlışınız var, yulaf sağlıksız bir besin kaynağı değil, arkadaşın beslenme şekli sağlıksız. Yulaf ara öğün olarak tüketilmeli, sabah ve akşam yemeğinin yerini almamalı.
Bunun haricinde hızlı ve sağlıklı şekilde kilo vermek istiyorsan, spor da yapmalısın. Zaten spor yapmadıkça yulafın da pek etkisi olmaz.

Sürdürdüğün beslenme sağlıksız durumda yağ yakmak için karbonhidratı günde 50gr altına indirmen gerek bu bu 50Gr'ı enerji yakıtı olarak düşün ve çoğunu spordan önce ve sonra tüketecek şekilde ayarla sağlıklı yağlar tüketmeni öneririm.
Sabah kahvaltıdan sonra öğlen yemeği için erken acıkıyorum diyorsan sabah kahvaltına 1 kase yoğurt içine 1 emek kaşığı zeytinyağı ekle ve yanına en az 1 tane haşlanmış yumurta tüket.
Zeytinyağı ve yoğurt sindirimi zorlaştıracak ve kahvaltın daha çok midende kalacak.

Geri
Yukarı