15 yaşında astral seyahat yapmak mantıklı mı?

15 yaşında astral seyahat yapmak mantıklı mı? Zarar verir mi musallat olurlar mı?

Sadece merak ediyorsan bile kolay bir iş değil, bütün yoğunluğunu ve odağını bir süreliğine bunu gerçekleştirmeye ayırmalısın. 15 yaş kendini geliştirmek ve karakterini oturtmak için en güzel yaştır bana kalırsa. Benim de 15 yaşımda olduğumu unutmayın yorum yaparken henüz çok deneyimli değilim hayat konusunda. Bence teorikte kalmalı, merakını gidermek ile ilgilenmelisin. Merak ettiklerini öğrenmek hem seni geliştirir, hem de öğrenme şevkini arttırır. Mistik alan bildiklerimizle sınırlı olmadığından başına gelebileceklerin ihtimalini veremez kimse, ama bunun için derin bir bilinçaltı temeline sahip olman gerekiyor. Deneyim isteğin gayet normal ama şahsen tavsiye etmiyorum. İslam dinine mensupsan zaten korunma duaları ve haddini aşmamakla beraber sana bir zarar geleceğini zannetmiyorum.

Normalde acip yayin izlemem ama massaka olunca izleyeyim dedim gercekten guzel yayindi. Samimiyeti guzeldi. Astral seyahattan felan bahsetti ilginc geldi acikcasi bana.
Massaka tam bir alfa değil mi? Ülkece böyle alfalara ihtiyacımız var.
Sadece merak ediyorsan bile kolay bir iş değil, bütün yoğunluğunu ve odağını bir süreliğine bunu gerçekleştirmeye ayırmalısın. 15 yaş kendini geliştirmek ve karakterini oturtmak için en güzel yaştır bana kalırsa. Benim de 15 yaşımda olduğumu unutmayın yorum yaparken henüz çok deneyimli değilim hayat konusunda. Bence teorikte kalmalı, merakını gidermek ile ilgilenmelisin. Merak ettiklerini öğrenmek hem seni geliştirir, hem de öğrenme şevkini arttırır. Mistik alan bildiklerimizle sınırlı olmadığından başına gelebileceklerin ihtimalini veremez kimse, ama bunun için derin bir bilinçaltı temeline sahip olman gerekiyor. Deneyim isteğin gayet normal ama şahsen tavsiye etmiyorum. İslam dinine mensupsan zaten korunma duaları ve haddini aşmamakla beraber sana bir zarar geleceğini zannetmiyorum.
Klavyene yazık delikanlı. Sen bunu yazana kadar ben seyahatimi tamamladım.

Hayatımda ilk defa bu kadar saçma yorumlar görüyorum.
Birisi der zaman yolculuğu, birisi der cinlerle buluşma, cinlerle yolculuk vs.
Bilimde de dinde de varlığı kesin olan bu şeye nasıl hayal ürünü diyor acaba bilim kurtları...

Son düzenleme:
Hayatımda ilk defa bu kadar saçma yorumlar görüyorum.
Birisi der zaman yolculuğu, birisi der cinlerle buluşma, cinlerle yolculuk vs.
Bilimde de dinde de varlığı kesin olan bu şeye nasıl hayal ürünü diyor acaba bu bilim kurtları...
Olgunlaşmamış insanlar veya çocuklar işte hocam.
Cahil herşeyi herkesten iyi bilir en temizi imzamda ki sözü okumanız.
Çocuğa zaten bir şey anlatamazsın. :D

Olgunlaşmamış insanlar veya çocuklar işte hocam.
Cahil herşeyi herkesten iyi bilir en temizi imzamda ki sözü okumanız.
Çocuğa zaten bir şey anlatamazsın. :D
Hocam saygı çıtası içinde yorum yapalım lütfen. Burası saygılı insanların bulunduğu bir site oldu şimdiye kadar. Sonrası da öyle olmalı.

Biletler pahalı değilse ve gittiğiniz yerde imkan varsa neden olmasın? 😀
Bu nasıl soru hocam?

Geri
Yukarı