15 yaşında boyun 1.60 olması normal mi?

13Genco

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, babamın boyu 187 annemin boyu 160 okulda çok sıkıntılar çekiyorum. Sosyal çevrem biraz var. Herkes cüce diye dalga geçiyor mesela boyum kısa diye bir çocuk bana küfür etmişti. Artık çok bunalıyorum herkes dalga geçiyor. Sizce ne yapabilirim ya da anne babamın boylarına göre boyum tahminen kaç olur?

Arkadaşlar selam, babamın boyu 187 annemin boyu 160 okulda çok sıkıntılar çekiyorum. Sosyal çevrem biraz var. Herkes cüce diye dalga geçiyor mesela boyum kısa diye bir çocuk bana küfür etmişti. Artık çok bunalıyorum herkes dalga geçiyor. Sizce ne yapabilirim ya da anne babamın boylarına göre boyum tahminen kaç olur?

Hocam kızsanız normal fakat erkekseniz bu yaşta 170 olmanız en kötü ise 165 olmanız lazım. Ben de 15 yaşındayım ve boyum 177 falan. Her türlü 170 olursunuz bence çünkü ya ergenliğe girmediniz ya da boyunuz uzamadı genetikten dolayı.

Boy artışları aniden yaşanıyor şu ana kadar boy artisiniz olmadıysa olur kafana takma.

Dayıların kısaysa onlara çekme ihtimalin var babam 175 orta dayılarım 1.82 1.86 bende 14 yaşındayım boy 1.78

Dayılarım 185 biri diğeride 175 falan.

Hocam kızsanız normal fakat erkekseniz bu yaşta 170 olmanız en kötü ise 165 olmanız lazım. Ben de 15 yaşındayım ve boyum 177 falan. Her türlü 170 olursunuz bence çünkü ya ergenliğe girmediniz ya da boyunuz uzamadı genetikten dolayı.

Erkeğim ve aşağıda birkaç bilgi daha verdim bakabilirsiniz.

Dayılarım 185 biri diğeride 175 falan.

Erkeğim ve aşağıda birkaç bilgi daha verdim bakabilirsiniz.

O zaman uzarsın 185 dayına çektiysen 14 yaşına kadar kısaydım şu an yani 14 sonlarına doğru fazlasıyla uzadım sakallarınız bıyığınız çıkıyor mu vücudunuzda kıl var mı hocam testosteron azsa belki.

Yeni konular

Geri
Yukarı