15 yaşında nerede çalışılır?

MriSyrlex

Hectopat
Makaleler
1
Yer
C:/Adana İmparatorluğu.
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Yaşım 15, iki tane yaşıtım işe gidiyor fakat ben evde oturuyorum. Elimde bir telefonum bile yok artık işe girmenin vakti geldi de geçiyor benim için. Adana'da oturuyorum bir ara dayım beni çalıştığı tatlı imalathanesine götürmüştü fakat orada çok ağır işler yaptırdıkları için işten 1 gün sonra çıktım, şimdi de geri dönüşümde çalışan amcamlar var babam onların yanına gitmemi istiyor fakat geri dönüşüm işine sağlıklı bakabilen biri değilim fakat bir yandan da para kazanmak için katlanmam gerekiyor diyorum. Sizce nasıl iş bulabilirim?

Ben Antalya tarafındayken otellerde garsonluk yapıyordum çok ta güzel getirisi vardı ama bir fikrim yok Adana'da ama yazın soğuk su satabilirsin ışıklarda malum Adana çok sıcak olduğu için.

Arkadaşlar merhaba. Yaşım 15, iki tane yaşıtım işe gidiyor fakat ben evde oturuyorum. Elimde bir telefonum bile yok artık işe girmenin vakti geldi de geçiyor benim için. Adana'da oturuyorum bir ara dayım beni çalıştığı tatlı imalathanesine götürmüştü fakat orada çok ağır işler yaptırdıkları için işten 1 gün sonra çıktım, şimdi de geri dönüşümde çalışan amcamlar var babam onların yanına gitmemi istiyor fakat geri dönüşüm işine sağlıklı bakabilen biri değilim fakat bir yandan da para kazanmak için katlanmam gerekiyor diyorum. Sizce nasıl iş bulabilirim?
Köpek gezdirebilirsin.

Garson olamazsınız, komi veya çevrenizi biliyorsanız yaya/bisiklet paketci olabilirsiniz. Çırak olarak bir yere girebilirsin.

Köpek mi? Anlayamadım.
Evet. Bu bir iştir. İstanbul'da Köpek Gezdiriciliği: Ayda 5-6 Bin Lira Kazanıyorlar
Profilinde 23 olduğun yazıyor?

Nerede yaşadığına göre trafik durumuna göre 1 yıl sonra kuryeliğe başlayabilirsin. A1 ehliyet yaşı 16.

Geri
Yukarı