15000-16000 TL arası alınabilecek en iyi laptop nedir?

Namsoila

Centipat
Daha fazla  
15000-16000 arası alınabilecek en iyi laptop nedir sizce arkadaşlar? Geçen gün 16000'e 3050 Ti Nitro5 vardı alamadım şu an bulamadım aynı laptopu. Tavsiyeleriniz önemli bugün alacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Namsoila Sanırım bu bütçede laptop kalmamış adam akıllı. Bütçe 18,5k civarına çıkabilir mi?

Şunu buldum daha iyi var mı bildiğiniz?

Bunu az önce @Mr. Jingles aldı önerimle. Bu bütçede 3050 ti bulamadım ben. Windows 11 ile gelmesi de avantaj. Alınır.

Son düzenleyen: Moderatör:

Benim de bütçem aynıydı dün bu attığınızı sipariş verdim. Forumda bana önerilmişti.

Benim de bütçem aynıydı dün bu attığınızı sipariş verdim. Forumda bana önerilmişti.
DH’de mi hocam?
Bugün bunu sipariş etmeyi düşünüyorum daha iyi bir model yoksa aynı fiyata.
Ben bugün geçtim hocam. Çok araştırdım ama aynı fiyata daha iyi özelliklere sahip bir cihaz bulamadım. Diğer bilindik markalara bakınca aynı fiyata 10. Nesil i5 ve GTX 1650 gibi seçenekler çıkıyor.

DH’de mi hocam?

Ben bugün geçtim hocam. Çok araştırdım ama aynı fiyata daha iyi özelliklere sahip bir cihaz bulamadım. Diğer bilindik markalara bakınca aynı fiyata 10. Nesil i5 ve GTX 1650 gibi seçenekler çıkıyor.
Yok hocam burada önerildi . HP victus model sormuştum sonra bu cihaz önerildi dünde sipariş verdim

Yeni konular

Geri
Yukarı