16 GB RAM Koy Gerisi Kolay

Zaten ASUS CG8890'ın videosunu izleyen varsa sol taraftaki beyefendinin dedikleri anlamaya yeterli. Onlar da biliyor pahalı olduğunu fakat diyor ki ben overclock'a garanti koyuyorum. Sorun olursa kargoyu bile karşılıyorum, az kişide bulunan bir sistem ve görünüşe sahip kasa yolluyorum. Ve bu üründen sınırlı üretiyorum diyor. İşine geliyorsa al diyor. Burada bu konuyu açmanın bir gereği yok bence.

Burada insanları kandıran bir durum yok çünkü. Adamlar ekstra garantiler ve özgün bir dizayn koyup, isim kalitesini de fiyata eklemiş ve satışa çıkarmışlar. Eğer konu açılacaksa vatandaşı kandıran kişilere açılmalı. Zaten parası olmayan bir kişi
ASUS CG8890 almaz. Ama olmayan kişi Casper, Exper alır.

Toplama bilgisayarın yeri ayrıdır ya. Avantajlara baksana...

Parçaları kendin seçebiliyorsun, kasanın kapağını istediğin gibi açıp içinde ne istersen takabiliyorsun, tüm parçaların ayrı garantisi var ve toplama bilgisayar her zaman daha ucuza daha iyisi toplanabiliyor. Daha ne olsun ki?

Ancak bence çok fazla fark olmaz, çünkü standart frekansı ne kadar çok olursa işlemciyi zaten o kadar çok zorlar aynı bence. Zaten FX 8150'ye öyle fark açacak rekorlar kırılmadı daha. :D

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı