16 yaşında 153 olan boyumun uzaması durdu

İşte bende hep bir umut vardı uzarım dedim uzarım dedim, doktorw gideyim tavsiye verir dedim gittim kemiklerin kapanmış dedi... Yıkıldım.

Danıştım eğer kapanmasay dı elimizden geleni yapardık dedi.

Teşekkürler.

Sana tavsiyem spor yap arkadaşım 21 yaşında 165 ama spor yapa yapa bayağı bir kasları oluştu ve kaslı olması kısa boylu olmasını unutturuyor belki arkadaş ortamında dalga geçiyorlar diye uzamak istiyorsun ama bende ortaokulda sınıfın en uzunuydum diye dalga geçiyorlardı :)

Sana tavsiyem spor yap arkadaşım 21 yaşında 165 ama spor yapa yapa bayağı bir kasları oluştu ve kaslı olması kısa boylu olmasını unutturuyor belki arkadaş ortamında dalga geçiyorlar diye uzamak istiyorsun ama bende ortaokulda sınıfın en uzunuydum diye dalga geçiyorlardı :)

Cidden mantıklı kas yapmak. Çok çekici durur bence kısa ve kaslı olmak.

16 yaşında kemiklerin kapanması pek mantıklı gelmiyor. Bence başka bir doktora da danışın. Hormon tedavisi isteyin.

Boyunuzun daha uzayacağını düşünüyorum önünüzde koca 2 sene var. Benim boyum lise 1 de hemen hemen sınıftakiler gibiydi belki 2-3cm eksik belki fazla. Fakat boy uzamam durmuştu galiba çünkü covidden sonra gittiğimde çoğunluk benden uzundu. İlk sene fena dert etmiştim bu olayı dışarı çıkmak istemiyordum. Fakat zamanla alıştım kendimle barışık oldum. Şu an boyumdan memnunmuyum değilim ama dünyanın sonu gibi davranmıyorum. Boyum 1.66 bu arada.

Yeni konular

Geri
Yukarı