17 yaşında boyumun uzaması için ne yapabilirim?

Wamatex

Femtopat
Daha fazla  
17 yaşındayım boyum tam 150 hatta 149 falan çıkabiliyor, annem 1.60 babam 1.81, neden böyleyim anlamıyorum, uzamam için önerileriniz var mı?

17 yaşındayım boyum tam 150 hatta 149 falan çıkabiliyor, annem 1.60 babam 1.81, neden böyleyim anlamıyorum, uzamam için önerileriniz

Biliyorum ülkenin ekonomisi çok kötü ama eliden geldiğince et ve süt ürünü ye iç ben çocukluğumdan beri her öğün en az 1 kase yoğurt yiyorum kahvaltıda peynir yiyorum (boy: 189 kilo: 80).

Biliyorum ülkenin ekonomisi çqok kötü ama eliden geldiğince et ve süt ürünü ye iç ben çocukluğumdan beri her öğün en az 1 kase yoğurt yiyorum kahvaltıda peynir yiyorum (boy: 189 kilo: 80).
Et sevmiyorum ama 5 yaşımdan beri düzenli süt ve süt ürünleri kullanıyorum cinsiyetimden dolayı boyumu normal görüyorlar ama ben pekde memnun değilim

Hormonlarda bir sıkıntı olabilir geç olmadan doktora gitmenizi öneririm. Eğer geç kalınmamış ise bazı tedaviler ile boy uzaması sağlanabilir diye biliyorum.
Görüştüm en fazla 3 belki 5 cm uzarmışım bu çok az ben 160 olmak istiyorum mümkünse 165

Eğer kız İseniz Türkiye ortalamasının biraz altındasınız çok dert etmeyin genetiktir muhtemelen
Ama 150 fazla kısa değil mi mini pekka ile yarışıyorum mübarek

Yeni konular

Geri
Yukarı