16 yaşında ne iş yapılabilir?

17kHerze

Decapat
Daha fazla  
Yaz tatilinde bir işe girip kendi paramı kazanmak istiyorum. Ailemden bir şeyler istemeye fazlasıyla artık çekiniyorum. Kalıcı meslek olarak demiyorum bunu, sadece yaz tatili için. Güzel resim yaparım, bilgisayar tamiri ile aram çok iyidir, elektronik cihazlarla aram iyidir, telefonlara aram iyidir, elektrikten anlarım, güzel kahve çeşitleri yaparım.

Biraz sakarımdır.

Çoğu yemeği yapabilirim ve hepsi de lezzetli olur (lezzetli olduğuna kendim karar vermedim çevremdeki insanlar tarafından). Aklıma gelenler bunlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaz tatilinde bir işe girip kendi paramı kazanmak istiyorum. Ailemden bir şeyler istemeye fazlasıyla artık çekiniyorum. Kalıcı meslek olarak demiyorum bunu, sadece yaz tatili için. Güzel resim yaparım, bilgisayar tamiri ile aram çok iyidir, elektronik cihazlarla aram iyidir, telefonlara aram iyidir, elektrikten anlarım, güzel kahve çeşitleri yaparım.

Biraz sakarımdır.

Çoğu yemeği yapabilirim ve hepsi de lezzetli olur (lezzetli olduğuna kendim karar vermedim çevremdeki insanlar tarafından). Aklıma gelenler bunlar.
Mcdonalds 16 yaş yaş çalışmak veli onay ile yasal diye biliyorum.

Diğerlerini boşver de bu yetenek işte. İyi bir barista bulmak için savaş ilan edecek insanlar var.
O kadar mı. 16 yaşında birini alırlarmıki?

McDonald's 16 yaş yaş çalışmak veli onay ile yasal diye biliyorum.

Sigorta yaşı 18 olduğundan böyle bir şey mümkün mü bilmiyorum.

McDonald's 16 yaş yaş çalışmak veli onay ile yasal diye biliyorum.

Baktım da evet doğruymuş.

Geri
Yukarı