16 yaşında nerelerde çalışılır?

Ne yapılıyor tam olarak bir bilgin var mı? Masaya falan müşteriye yiyecek-içecek servisi olur diye tahmin ediyorum.

Kasada giriş bölümünde duruyorum. Hoş geldin falan. Bilgisayarları açıyorum. Sorun yaşayan birine yardım ediyorum. Yemeklerden sorumlu değilim sadece servisi ben yapıyorum. Biri tost söylüyor içeriye gidip "masa X tost istiyor" diyorum bittiği zaman gidip götürüyorum falan filan. Biri masadan kalkınca kulaklığı falan düzeltiyorum işte çok ağır bir iş değil zevkli. Bir de boş zamanlarda video falan izleyip oyun oynuyorum.

Kasada giriş bölümünde duruyorum. Hoş geldin falan. Bilgisayarları açıyorum. Sorun yaşayan birine yardım ediyorum. Yemeklerden sorumlu değilim sadece servisi ben yapıyorum. Biri tost söylüyor içeriye gidip "masa X tost istiyor" diyorum bittiği zaman gidip götürüyorum falan filan. Biri masadan kalkınca kulaklığı falan düzeltiyorum işte çok ağır bir iş değil zevkli. Bir de boş zamanlarda video falan izleyip oyun oynuyorum.
Ne kadar güzelmiş. Fiyatida bu kadar güzel mi peki? Benimde giresim geldi :D

Ne kadar güzelmiş. Fiyatı da bu kadar güzel mi peki? Benim de giresim geldi :D

Günlük 150TL alıyorum ben. Sizin kafe sahibinin cimriliğine göre değişir. Bir de öğlende abilerle beraber tost yiyoruz. Yemek falan derdide yok. Evim gibi yaşıyorum. Ben zaman geçirmek için girdim ama parası da fena değil.

Geri
Yukarı