16749 vaka var ve sınav yapılıyor

Dışarıda arkadaşlarıyla gezerken vaka sayısı vb. umrunda olmayan gençler burada sınav tartışıyor. :D
Genelleme yapma. Zaten uzun bir süre dışarı çıkmak yasaktı. Nasıl çıkıyorlar? Ayrıca tamam, dışarı çıkmak yanlış. Ama sınavlar da yanlış. İki yanlış bir doğru etmez.

Sınav yapmaya merakları olduğu için yapıyorlar iptal olmayacağına eminim bence siz de çalışmaya başlayın.

Ekran görüntüsü 2021-03-16 220056.jpg

indir.jpg

Dışarıda arkadaşlarıyla gezerken vaka sayısı vb. umrunda olmayan gençler burada sınav tartışıyor. :D
Sen komik misin? Gündelik hayatımda dışarı çıkmayan birisiyim. Annem astım, babam ise kalp rahatsızlığı geçirdi. Okulda virüs kapmam durumunda ilk etkilenecekler onlar. Ben dışarı çıkmıyorum zaten gelip boş boş konuşma!

Dostum mizah yapıyorsan komik olmalı.
Yoksa mizah diyemeyiz.
Biraz özen göstermeni öneririm.

Hazırlamam 10sn sürdü.
Yoksa bu konudaki şeylerden de yapardım.

Neyle sıralanacaksınız? Kura ile mi? Sınav illa ki olacak çalışmadım demiyorsunuz sınavlar olmasın diyorsunuz. İntörnler korona başından beri hastanede çalışıyorlar adamlar ne yapsın.
Sıralanma olmak zorunda mı? 1 yıl sıralanma olmazsa n'olur? Ayrıca ilk sınavlar yapıldı.
Genelleme yapman komik. 1 yıldır gerekli şeyler haricinde yürüyüş yapmaya bile çıkmadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı