16MBs İNTERNET İÇİN TTNET mi SÜPERONLİNE mı ?

Ailem şundan kaçıyor. Şuan TTNET'i banka hesabı ile otomatik ödüyoruz. Bunun bankayı arayıp iptal etmesi var diyor otomatik ödemeye geçirmesi diyor. Bir nevi üşeniyorlar.

TTNET gibi devlet kurumu kafasında çalışan bir firmayı tercih etmek mantıklı olmaz. Superonline her anlamda daha iyi. Gerek müşteri hizmetleri, gerekse hız kalitesi bakımından.

Bugün süperonlineye başvurdum. Tam kafa dengi bir genç abi geldi. Tabii görüşme kayıt altına alınıyor fakat abi içten içe tam bir kafa dengi. 48 Saat içinde bana ulaşacaklarını söylediler benden gün ve saat isteyeceklermiş. Ev telefonu ile 16mb paketine geçtim. Aylık 64 lira + 75 GB AKK + 100 DK.

Merhaba.
4440375 ile görüşerek iptal başvurunuzu yapın.
Eski internet hattının üzerine kayıtlı olduğu kişi 10 gün içinde Türk Telekom Müdürlüğüne ıslak imza versin.
Sonrasında sizi indirimli fiyat için arayacaklar belki de fiyatı yarıya düşürecekler :)
Kabul etmeyin. Donduralım beklemeye alalım derlerse onu da kabul etmeyin. Tamamen iptal istediğinizi belirtin.

Yeni abonelik hayırlı olsun.

Teşekkür ederim abonelik için. Süperonline müsteri temsilcisi diyorki "Siz buradan emiri verirseniz tahaadüt yok ise TTnet aboneliğinizi iptal edebiliriz. Ayriyeten tekrar aramaya gerek yok TTneti." dedi. Bende tamam dedim aramadım ttneti. İnternetim takıldığı gün iptal edilecekmiş. Kullandığım gün kadar (6-7 gün) ücret ödeyecekmişim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı