17 yaşında çok zayıf olmak

Umut AYAR

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, hayırlı akşamlar. 17 yaşındayım, 1.75 boy ve 50 kiloyum, kilo alamıyorum. Doktora vs de gittim, ilac verdi ve 2 ay kullandım ama bir farklılık olmadı. Spora başlamak istiyorum ama biraz da çekiniyorum, neler yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle o kadar da zayıf olmadığını belirteyim evet yapılı değilsin belki diğerleri kadar ama hastalık derecesinde bir kilon da yok. Benim boy 1.75 kilom 50 civarıydı sadece 1 ay spora gittim 60 kiloya kadar çıktım. Sınava hazırlandığım için götüremedim ikisini birlikte bırakmak zorunda kaldım senin şansın varsa yazıl kesinlikle. Kilo alma konusunda maalesef öyle büyülü bir teknik falan yok hayvan gibi yiyeceksin. Ama böyle günde 5 6 öğün yemen lazım fazla fazla. Gece yatmadan önce yulaflı shakeler oluyor her gece aksatmadan içersen bayağı etkili oluyor. Sindirimin biraz etkilenir ama sıkıntı olmadı bende çok.

Spora başlamanı öneririm gerçekten çok yardımcı oluyor kilo alma konusunda. Salona gidemiyorsan evde ekipmansız da yapabilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı