Çok zayıf olmak

Olny

Decapat
Daha fazla  
O kadar zayıfım ki, boy 1.70 kilo 63. belim çok ince, ne giysem üzerimde incecik duruyor. Yüzümde de artık renk kalmamış, 10 senedir zayıfım. Kilo alamıyorum metabolizmam iyi çalışıyor. Bir hastalığım da yok çok şükür. Hatta merak ettim kurt olabilir diye, onun da testi temiz çıktı. Benim sorunum nedir? Mille kilolu yemek yemese bile hala kilolu ben 1 gün yemesem kendimi zayıflamış gibi hissediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
1.70 boyundayım 60 kiloyum. Her şeyi bu kadar kafaya takmamak lazım bence. Mesela benim hiç umrumda değil. Ayrıca midenizde kurt falan da yoktur. 😄 Ha bir de Mastürbasyon alışkanlığınız var ise onu yok edin. Kilo almaya başlarsınız.

Kalori fazlalığı oluşturacaksın, günlük kalori ihtiyacın 2000'se 2500 alacaksın ek olarak spor yapacaksın ki bu kaloriler sana yağ olarak dönmesin :).

O kadar zayıfım ki, boy 1.70 kilo 63. belim çok ince, ne giysem üzerimde incecik duruyor. Yüzümde de artık renk kalmamış, 10 senedir zayıfım. Kilo alamıyorum metabolizmam iyi çalışıyor. Bir hastalığım da yok çok şükür. Hatta merak ettim kurt olabilir diye, onun da testi temiz çıktı. Benim sorunum nedir? Mille kilolu yemek yemese bile hala kilolu ben 1 gün yemesem kendimi zayıflamış gibi hissediyorum.
Hayvan gibi yemek ye. Gece gündüz hemde. Ben yapamıyorum sen yap.

170 boy 63 kilo gayet iyi hocam. Eğer vücutlanmak istiyorsanız spora başlayabilirsiniz. Evde spor programları var.

Geri
Yukarı