17 yaşında saç dökülmesi

ricyrich

Hectopat
Daha fazla  
17 yaşındayım saçımın sol ön tarafı ciddi anlamda dökülüyor. Saçlarım sağ tarafa doğru yatkın sol taraf açıkta kalıyor bir de dökülmeye başladı. Çok kötü bir durum. Aynaya baktığımda dibe doğru 3 santimik bir bölüm çok rahat gözüküyor şampuan olarak saç dökülmelerine karşı bir şampuan kullanıyorum kepek veya deri hastalığı yok. Dayı baba amca da kellik yok. Yardımlarınızı ve önerilerinizi bekliyorum.

17 yaşındayım saçımın sol ön tarafı ciddi anlamda dökülüyor. Saçlarım sağ tarafa doğru yatkın sol taraf açıkta kalıyor bir de dökülmeye başladı. Çok kötü bir durum. Aynaya baktığımda dibe doğru 3 santimik bir bölüm çok rahat gözüküyor şampuan olarak saç dökülmelerine karşı bir şampuan kullanıyorum kepek veya deri hastalığı yok. Dayı baba amca da kellik yok. Yardımlarınızı ve önerilerinizi bekliyorum.
Genetik durum değilse çözüme yönelik önerilerimiz olacağını sanmıyorum. Acil doktor desteği almanızı önerebiliriz burada.

Hayat seni yormuş :( bir doktora görün istersen belki sana öyle geliyordur.

Durum bu maalesef bugün cildiyeye gideceğim. Gelişmeleri yazarım. Hepinize teşekkür ediyorum verdiğiniz bilgiler için. Son yorum biraz üzse de 😕

Dosya Ekleri

• IMG_20210120_084224.jpg
    IMG_20210120_084224.jpg
    82,4 KB · Görüntüleme: 1.042
  • IMG_20210120_084117.jpg
    IMG_20210120_084117.jpg
    79,9 KB · Görüntüleme: 773
Genetik de olabilir bakımsızlıktan da. Fazla bakım yapmak da bakımsızlıktır. Duş vb. alırken saçlarına nazik davran. Aynı sorun bende de var idi (30cm iken), 0'a vurdum ve nazik davranmaya başladım; geçti.

Geri
Yukarı