17 yaşında sakalın çıkmaması

Xavier180

Centipat
Yer
Manchester
17 yaşındayım, sakal yok denilecek kadar az, hatta uzaktan bile görülmüyor diyebilirim, sizce erken veya geç girilen ergenliğin sakal çıkmasıyla alakası var mıdır? Benle yaşıt olan çoğu arkadaşımın sakalı var, aralarında 14-15 yaşındaymış gibi duruyorum, nasıl sakal çıkartabilirim?

Hocam o yaşlarda ben de takıyordum sakal konularına da şimdi de eziyet çekiyoruz sürekli kesmek gerekiyor vesaire. Eğer çıkmazsa doktorunuza başvurabilirsiniz.

17 yaşındayım, sakal yok denilecek kadar az, hatta uzaktan bile görülmüyor diyebilirim, sizce erken veya geç girilen ergenliğin sakal çıkmasıyla alakası var mıdır? Benimle yaşıt olan çoğu arkadaşımın sakalı var, aralarında 14-15 yaşındaymış gibi duruyorum, nasıl sakal çıkartabilirim?

Bende 17 yaşındayım aynı sorun bende de var.

17 yaşındayım, sakal yok denilecek kadar az, hatta uzaktan bile görülmüyor diyebilirim, sizce erken veya geç girilen ergenliğin sakal çıkmasıyla alakası var mıdır? Benimle yaşıt olan çoğu arkadaşımın sakalı var, aralarında 14-15 yaşındaymış gibi duruyorum, nasıl sakal çıkartabilirim?

Hocam 13 yaşından beri düzenli kesiyorum 12'nin sonlarında çıkmaya başladı gerçekten çok da önemli bir şey degil iyi de durmuyor seyrek seyrek zaten bu yüzden kafanıza takmayın tüysüz bir insan da olabilirsiniz hiç de çıkmayabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı