17 yaşında sakalın çıkmaması

En iyisi vallaha 17 yaşındayım 25 yaşındaki adam gibi sakallarım cıkıyo hiç jilet atmadığım halde okulda bazen öğrencilerin velisi sanıyorlar sakalsız olmak en iyisi

En iyisi vallaha 17 yaşındayım 25 yaşındaki adam gibi sakallarım cıkıyor hiç jilet atmadığım halde okulda bazen öğrencilerin velisi sanıyorlar sakalsız olmak en iyisi.

Bence öyle olması daha iyi erkeği karizma gösterir kızlarda sakallı erkeklerden hoşlanır.

Genetiğin ne zaman çıkacağını söylüyorsa o zaman çıkar. Jilet, milet hikaye.

Ayrıca sakal kimini yakışıklı yaparken kimini tam tersine bozup orman kaçkınına döndürüyor. Sakalın yakışması tamamen göreceli, "Kızlar sakallı erkek beğeniyor." genellemesi de çok gereksiz. Sevdiğin kız sakallı beğenir ama bir bakmışsın sakalsız erkeğe aşık olmuş, onun peşinden koşuyor. :D Keşke her şey sakalda bitse dostum. :)

Genetiğin ne zaman çıkacağını söylüyorsa o zaman çıkar. Jilet, milet hikaye.

Ayrıca sakal kimini yakışıklı yaparken kimini tam tersine bozup orman kaçkınına döndürüyor. Sakalın yakışması tamamen göreceli, "kızlar sakallı erkek beğeniyor." genellemesi de çok gereksiz. Sevdiğin kız sakallı beğenir ama bir bakmışsın sakalsız erkeğe aşık olmuş, onun peşinden koşuyor. :D keşke her şey sakalda bitse dostum. :)

Snapten sakal efekti koyup bakıyorum kendime ulan sakalım olsa ne yakışıklıymışım diyorum o yüzden çok istiyorum kızlarda çok değişik bu devirde ne oldukları belli değil.

Kendine yakıştığını düşünüyorsan iste, başkası istediği ya da yakıştığını düşündüğü için değil. İstediğin kişiyi elde etmenin kilit noktası kendin olmaktır.
Kızlarda çok değişik bu devirde, ne oldukları belli değil.
Onlar da "Erkekler de çok değişik bu devirde, ne oldukları belli değil." diyor, merak etme. 🤣

Neden bu sakal sevdası? Ne güzel, yok işte. Bakımı filan uğraştırmıyor.

Erkeğin sakalı makyajıdır sakalsız erkek anime izliyordur!
Merhaba, 17 yaşındayım. Boy 1,78. bıyığım çıkalı 3 ay oldu ancak sakalım hiçbir şekilde çıkmıyor. Sadece tek 1 kıl aynı yerde çıkıp duruyor. Onu da koparmaktan bıktım artık. 😄
Neyse bu gidişle hiç çıkmayacak gibi. Ne önerirsiniz? Jiletle kessem hemen çıkar mı?

Dostum sakalının çıkması için olmayan sakallarına jilet gezdir 5 ay sonra çıkmaya başlar belki geç belki erken.

Erkeğin sakalı makyajıdır sakalsız erkek anime izliyordur!
Şimdi sen bu adama ne demeye çalışıyorsun?
1649877092580.png

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı