18 yaş altı Bitcoin alabilir mi?

Dün kazım sırasında kart 77 derecede sabit kalıyordu ve pekte bi getirisi olmadığı için yapmaktan vazgeçtim. Radeon ayarlarından ''compute mode'' butonu Türkçesi nedir ?

Dün kazım sırasında kart 77 derecede sabit kalıyordu ve pekte bi getirisi olmadığı için yapmaktan vazgeçtim. Radeon ayarlarından ''compute mode'' butonu Türkçesi nedir ?
Bende direk compute mode olarak geçiyordu. Bilgi işlem modu olabilir. Grafik ve compute şeklinde 2 seçenek var.

BtcTurk kayıt aşamasında kimlik vs fotoğrafları isteniyor, bu sebeple 18 altında sıkıntı olacaktır diye düşünüyorum.

Bahsettiğiniz ayarı buldum fakat tıkladığımda fabrika ayarları gibi bir yazı geldi ve yeniden başlatılacağını söylediğim için reddettim, kabul edersem bir sıkıntı çıkarmı ?

Bahsettiğiniz ayarı buldum fakat tıkladığımda fabrika ayarları gibi bir yazı geldi ve yeniden başlatılacağını söylediğim için reddettim, kabul edersem bir sıkıntı çıkarmı ?
Yok hayır driverları yeniden başlatıyor. Ama siz yinede yaptığınız işleri kaydedin.
BtcTurk kayıt aşamasında kimlik vs fotoğrafları isteniyor, bu sebeple 18 altında sıkıntı olacaktır diye düşünüyorum.
Kayıt olmak için kimlik numarası yeterli. Sadece kripto çekmek için fotoğraf istiyor.

Bu ayarı yaptıktan sonra günlük kazanç kaç raven civarı olur ? Aylık olarak harçlığım çıksa yeterli.
4 MH alabilirseniz 6-7 dolar falan oluyor şu anda. Yani harçlık tanımınıza kalmış. Ayrıca afterburner gibi bir yazılımla power target değerini kısmayı unutmayın.

Power target nedir ? Ekran kartının gücünümü kısıyoruz bide evet 6-7 dolar benim için iyi bir kazanç fakat bilgisayar 7/24 açık kalmayacak değilmi ?

Yeni konular

Geri
Yukarı