18 yaşının altındaki gaspçılar ne tür bir ceza alır?

Hocam oyunda mı yaşıyoruz öyle git gel bir daha vur falan. Rahat ve güvenli sekilde dısarı cıkamayacak mıyım ben? Çocukları tanımıyorum bile.

Kanları hızlı akıyor hocam, size acayip bir kin besliyorlardır muhtemelen. Öldürülebilirsiniz bile, polise gidip önünüzü kestiklerini anlatın. (kesmeseler bile)

Hocam bu sefer büyük ihtimalle size zarar vermeye çalışacaklardır. Pek boş gezmeyin.
Pek sanmıyorum açıkcası. Çocugun ailesi ve avukatı (avukatı aynı zamanda kuzeni) işin orta yolunu bulmaya çalışıyor,bu çocuk böyle bir cocuk degil falan diyorlar. Ben basit bir özürle bitmesini istemiyorum açıkcası. Karnemi alıp evime dönücekken neden yolda önüm kesilip dayak yiyorum? Bana babam bile vurmadı hayatımda.

Hocam oyunda mı yaşıyoruz öyle git gel bir daha vur falan. Rahat ve güvenli sekilde dısarı cıkamayacak mıyım ben? Çocukları tanımıyorum bile.

Bu tipler öz güvensiz ve aile sevgisiz olduklarından dolayı etrafa güç gösterisi yapmaya çalışırlar. Bu yüzden sizde bunların önüne taş koymaya çalışınca size zarar vermeye çalışacaklardır.

Hocam bilmiyorum bizim mahalledede var öyle tipler hiç bulaşmıyorum.

Ben genellikle gözlerine bile bakmam sigara falan isterler diye kullanmadığım için bıçak yeme şansım bile var. Pek bulaşmayın.

Bu tipler öz güvensiz ve aile sevgisiz olduklarından dolayı etrafa güç gösterisi yapmaya çalışırlar. Bu yüzden sizde bunların önüne taş koymaya çalışınca size zarar vermeye çalışacaklardır.
Tıpkı tokatla öldürülen çocuk gibi... muhtemelen öldüren çocuk sağda solda ''Beyler tokatla adam öldürdüm uzak durun'' tarzı ithamlarda bulunarak geziyordur.

Tıpkı tokatla öldürülen çocuk gibi... Muhtemelen öldüren çocuk sağda solda " tokatla adam öldürdüm uzak durun" tarzı ithamlarda bulunarak geziyordur.

Hocam bir Türk komandosu böyle öldü. Adam otobüse binecekken tinerci sigara istemiş adamda kullanmıyorum deyince bıçaklamıştı ölmüştü. Ruhuna şad olsun.

Pek sanmıyorum açıkçası. Çocugun ailesi ve avukatı (avukatı aynı zamanda kuzeni) işin orta yolunu bulmaya çalışıyor, bu çocuk böyle bir çocuk degil falan diyorlar. Ben basit bir özürle bitmesini istemiyorum açıkçası. Karnemi alıp evime dönücekken neden yolda önüm kesilip dayak yiyorum? Bana babam bile vurmadı hayatımda.

Hocam keşke gitmeseydiniz. Bu tiplerin sağı solu belli olmaz. Adam toplayıp dövdürmeye çalışırlar. Uzak durmanız sizin yararınıza.

Geri
Yukarı