1ms 27-35 inch monitör önerisi

XV 272U P o monitör.
272UP hiç bir yerde yok. Ben tercih etmezdim şahsen bunlar varken.

Bunda kronik yırtılma sorunu var. Çok yaygın çıkmasa da riskli.
Yine de önerilebilir belki ama mutlaka belirtin bunu.

Bunda kronik yırtılma sorunu var. Çok yaygın çıkmasa da riskli. Yine de önerilebilir belki ama mutlaka belirtin bunu.
Bilmiyordum hocam sağ olun. Bir de 272UP nasıl sizce? Nitro serisi genel olarak sorunlu ve dandik olduğu için güven vermiyor. Renk gamutuda hiç bir yerde yok bir site dışında.

272UP hiç bir yerde yok. Ben tercih etmezdim şahsen bunlar varken.
Nasıl yok?
GL83A-B 894:1 kontrast oranı ve %75 ARGB ve kötü siyah tek düzeliği var.

Bilmiyordum hocam sağ olun. Bir de 272UP nasıl sizce? Nitro serisi genel olarak sorunlu ve dandik olduğu için güven vermiyor. Renk gamutuda hiç bir yerde yok bir site dışında.
XV 272UP'yi diyorsanız çok severdim o modeli. 3000TL'den ucuza ondan daha iyi IPS yoktu, tabii şu an piyasada kalmamış sanırım.

Renk gamutu da yüksek (DCI P3 %95).

Nasıl yok?
GL83A-B 894:1 kontrast oranı ve %75 ARGB ve kötü siyah tek düzeliği var.
Bu site sallama bence. Başka hiç bir yerde yazmazken burada yazması saçma geliyor bana bana. Bir de 271UP bunun aynısı.
XV 272UP'yi diyorsanız çok severdim o modeli. 3000TL'den ucuza ondan daha iyi IPS yoktu, tabii şu an piyasada kalmamış sanırım.

Renk gamutu da yüksek (DCI P3 %95).
XV değil hocam.

Bu site sallama bence. Başka hiç bir yerde yazmazken burada yazması saçma geliyor bana bana. Bir de 271UP bunun aynısı.

XV değil hocam.
O modelin renk gamı yazmasa da TFT central'de Nano IPS panel kullandığını ve DCI P3 %98 olduğunu yazmışlar ki bu çok iyi.

Ayrıca DisplaySpesifications benim bildiğim oldukça güvenilir bir site.

XV değil hocam.
İnanmak istemiyorsun. Alternatif site varsa oradan bakalım.

Yeni konular

Geri
Yukarı