2 ayda 20 kilo verilir mi?

erkan67

Hectopat
Merhabalar. Kilo vermem gerekiyor artik rahat bir sekilde nefes alamiyorum, is yapamiyorum. 2 ayda 20 kilo verebilir miyim spor ve diyetle yazin balik sezonuna giricezde simdiden ayvayi yemeyelim :). Kilom 90 boy: 186.
Sidmiden teşekkürler.

Merhabalar. Kilo vermem gerekiyor artik rahat bir sekilde nefes alamiyorum, is yapamiyorum. 2 ayda 20 kilo verebilir miyim spor ve diyetle yazin balik sezonuna giricezde simdiden ayvayi yemeyelim :). Kilom 90 boy: 186.
Sidmiden teşekkürler.

2 ayda 20 kilo verilirse sağlınızı kaybedebilirsiniz mümkündür ama sağlık gider 2 ayda Max 10 kilo vermeniz gerekmektedir standart kilonuz ve boyunuza göre ortalama haftada 1.25 kilo kaybı verirsiniz ilk vakitler haftalık 3 kg verme şansınız vardır.

Sağlam İF diyeti sana yeter. Aman diyeyim kilo vereceğim diye su diyeti falan uygulamayın. 2 ayda 20 kilo çok iyimser bir rakam maalesef. 2 Ayda 10 kilo verirseniz şükredin.

Sidmiden teşekkürler.
20 kilo vermeni gerektiren bir durum yok ki, boyun 186 cm. 70 kilo ile cılız olursun.

Geri
Yukarı