2.el işlemci alınır mı?

Ben el mahkum yeni sistem hayal olunca eski anakartımın desteklediği en Max işlemciyi ikinci el olarak aldım. Bir problem yok ki zaten işlemci oldukça dayanıklı bir bilgisayar bileşeni.

Ben kendi işlemcimin tırnaklarını kırmıştım. Ona rağmen hala çalışıyor. Yani bir işlemcinin fiziki olarak sıkıntılı olması zor. Garantisi varsa ve fiyatı uygunsa alın. R5 3600 oldukça güçlü bir işlemci.

Bana da o lazım :)) PC'den PUBG Mobile emulatör oynuyorum. İşlemcim yeri geliyor kasıyor. Onun için mecbur kaldım. Ryzen 5 2600 X 1000 TL buldum onlar nasıl?

Ben el mahkum yeni sistem hayal olunca eski anakartımın desteklediği en Max işlemciyi ikinci el olarak aldım. Bir problem yok ki zaten işlemci oldukça dayanıklı bir bilgisayar bileşeni.

Sıfır Ryzen 5 3600 1500 TL civarlarında. Mecbur 2.el, Kasım ayında alırsam eminim ki 1900 TL olacak. Acele ediyorum.
Değmez, sıfır Ryzen 3 3300X alırsın daha güçlü.

5 3600 ile aynı fiyat?

Siz emulatörden ne kadar performans bekliyorsunuz? Alırsanız büyük ihtimalle sonuç değişmeyecek çünkü oyun mobil bir oyun.

Aynı emülatörden işlemciyi yükseltseniz de aynı performası alacaksınız. Ne yazık ki stabil olmayan yazılımlar kendileri.
3600 şu aralar talebi en yüksek işlemcilerden biri ikinci elde fiyatı 1000 TL'ye uzun süre düşeceğini sanmam. (Dolar 7 tl)
Siz yine takipte kalın belki birileri satmaya karar verir.

İnternette suan en uygun 1420 tl . Git gide düşüyormuş gibi görüyorum , ikinci elde 1200 tl ye letgoda vardı hala duruyor mu bilmiyorum ama yerinizde olsam biraz beklerdim

Yeni konular

Geri
Yukarı