2. kez mezuna kalmak mantıklı mı?

İnan bilmiyorum hocam. Hoca soruyu çözdükten sonra durdurup ben çözmüş gibi not alıyorum. Fayda etmiyor. Bir türlü öğrenemedim ders çalışmayı.

Hoca çözmeyecek sen çözeceksin yoksa nasıl kendine bir şeyler katabilesin?
Hoca zaten anlattığı konudan sonra soru çözüyor sende anlattığı kısmı anlayıp soru çözdüğü geldiği kısma geldiğinde videoyu durdurup kendin çözeceksin. Seviyeni iyi öğren, ileri düzey kaynak kullanma.

Hoca çözmeyecek sen çözeceksin yoksa nasıl kendine bir şeyler katabilesin?
Hoca zaten anlattığı konudan sonra soru çözüyor sende anlattığı kısmı anlayıp soru çözdüğü geldiği kısma geldiğinde videoyu durdurup kendin çözeceksin. Seviyeni iyi öğren, ileri düzey kaynak kullanma.
E gene çözemiyorum.

2 yıllıktan da vazgeçtim, bu 3 ay gerekirse günde 12-13 saat çalışıp kırık OBP ile ilk 100.000'e gireceğim.

Bu netlere ulaşmam lazım: 91,75 net TYT, 57,25 net Sayısal AYT.
Merhaba. Hedefiniz iyiymiş. YKS 2024'e çalıştıktan sonra YKS 2024'e girip kendinizi test etmenizi öneririm. İstediğiniz sıralama gelmezse mezuna kalabilirsiniz.

2 yıllıktan ta vazgeçtim bu 3 ay gerekirse günde 12-13 saat çalışıp ilk 100 bine giricem.

Bu netlere ulaşmam lazım.
Unut sen o işi. Son 2 3 ayda 10'dan fazla konunu gördüm. Yok son 5 ay yok son 2 ay diye. Burada boş motivasyon arıyorsun. Ben 70 TYT 30 AYT ile ne yapacağım diye endişelenip duruyorum. Sıfır temelim var diyorsun. 50 60 AYT sayısalda nasıl yapacaksın 3 ay içinde acaba?

Unut sen o işi. Son 2 3 ayda 10'dan fazla konunu gördüm. Yok son 5 ay yok son 2 ay diye. Burada boş motivasyon arıyorsun. Ben 70 TYT 30 AYT ile ne yapacağım diye endişelenip duruyorum. Sıfır temelim var diyorsun. 50 60 AYT sayısalda nasıl yapacaksın 3 ay içinde acaba?
Çalışıp yapacağım işte uzatacak bir şey yok.

Hocam siz ne yaşıyorsunuz ? 4 yıllık lise hayatında bir kere üniversite sınavını düşünmemişsiniz, 9 ve 10 da TYT'nizi güçlü bir şekilde oluşturmamışsınız ve şimdi gelip şöyle günde 10 saat böyle günde 15 saat çalışacağım deyip 100.000 hedefliyorsunuz. Üzgünüm, bu kadar kolay değil. 9-10 dan beri çalışanlar enayi mi de sen 3 ay çalışıp 100.000 e gireceksin ?

Hocam siz ne yaşıyorsunuz ? 4 yıllık lise hayatında bir kere üniversite sınavını düşünmemişsiniz, 9 ve 10 da TYT'nizi güçlü bir şekilde oluşturmamışsınız ve şimdi gelip şöyle günde 10 saat böyle günde 15 saat çalışacağım deyip 100.000 hedefliyorsunuz. Üzgünüm, bu kadar kolay değil. 9-10 dan beri çalışanlar enayi mi de sen 3 ay çalışıp 100.000 e gireceksin ?
Ne yapacam 3 ay boyunce zaten kazanamadım diye yatmaya devam mı edicem.

Yeni konular

Geri
Yukarı