2 tane RX 6700 XT ile mining rig kurma

Bu ürünün TR garantisinin olduğu yazmıyor açıklamada. 3 tane 3060 Ti'dan daha fazla güçte olur bu 4 tane 3060. ancak bir şeyi demeyi unuttum bu piyasanın ne olacağı hiç belli değil. Bu 50 bin TL'nizi her ihtimale karşı unutmayı da göze alın. Yarın bir gün yasak gelir başka şey olur bu kartları ya öldüm fiyatına satmak zorunda kalırsınız ya da elinizde patlar.

Mining yasağı gelebilir mi ayrıca ikinci attığım nasıl?

Hocam 3 tane bundan alsam nasıl olur sizce?
Gainward NVIDIA GeForce RTX 3060 Ghost NE63060019K9-190AU 12 GB GDDR6 192 Bit Ekran Kartı Fiyatları ve Özellikleri

Bu da olabilir geldi 3 tane.
MSI olması için fazlada 1.5-2 bin TL'ye gerek yok. Bulabildiğiniz en ucuz 4 tane 3060 işnizi görür. Garantisiz Amazon Japonya kartlarına da bakabilirsiniz ikinci el, kapalı kutu olanlara. Daha uyguna gelebilir.
Hocam hesaplar karışmış. 4 tane 3060 olarak yazmışım diğer mesajı. 3x3060 Ti oluyorsa onu tercih edin MH/s başına düşen fiyata göre avantajlı olan hangisi ise.

MSI olması için fazlada 1.5-2 bin TL'ye gerek yok. Bulabildiğiniz en ucuz 4 tane 3060 işnizi görür. Garantisiz Amazon Japonya kartlarına da bakabilirsiniz ikinci el, kapalı kutu olanlara. Daha uyguna gelebilir.
Hocam hesaplar karışmış. 4 tane 3060 olarak yazmışım diğer mesajı. 3x3060 Ti oluyorsa onu tercih edin MH/s başına düşen fiyata göre avantajlı olan hangisi ise.

Peki benim için en sıkıntılı bölüm anakart işlemci seçimi bunlar nasıl olmalı.

Peki benim için en sıkıntılı bölüm anakart işlemci seçimi bunlar nasıl olmalı.
En uygun şekilde bir sistem oluşturulabilir. Ama ileride oyun, iş için kullanılacaksa biraz daha üst seviye bir alt takım oluşturabilirsiniz.

En uygun şekilde bir sistem oluşturulabilir. Ama ileride oyun, iş için kullanılacaksa biraz daha üst seviye bir alt takım oluşturabilirsiniz.

Şahsen yeni parçalar aldıkça eskileriyle bir sistem kurabilirim ama başta giriş seviyesi olabilir.

Bunu buldum 3 tane alabilirim bundan nasıl olur sizce.
Şahsen yeni parçalar aldıkça eskileriyle bir sistem kurabilirim ama başta giriş seviyesi olabilir.

Ama sadece kombo ile alın biliyor bu fiyata uygun olur mu sizce?

Son düzenleme:

Ama sadece kombo ile alın biliyor bu fiyata uygun olur mu sizce?
Yani SSD ile beraber bile olsa TR'den ucuz. Ancak bu combodan 3 tane alsanız bile gümrükte sıkıntı çıkacaktır. 14-16 bandında TR garantili 3060 Ti da fena olmaz.

Gümrük vergisi de dahil olduğu için bir şey olacağını sanmıyorum ben.
Aynı anda 3 adet olacağı için 1500 Euro sınırını geçecek.

Ki geçmese bile aynı anda aynı üründen 3 adet olması illaki sorun çıkarır.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı