2. üniversite için grafik tasarım mı bilgisayar programcılığı mı?

Alplli

Hectopat
Halihazırda yönetim bilişim sistemleri bölümünü okuyorum ve açık öğretim yoluyla ikinci bir üniversite okumaya karar verdim. Orta düzeyde Photoshop, Blender, After Effects gibi programları kullanabiliyorum ve bunları ileride kurumlarda çalışabileceğim düzeye getirmeye çalışıyorum. Bir yandan da şu an okuduğum bölüm bilgisayar programcılığı bölümüne dersler bakımından daha yakın bir bölüm. Yazılım konusunda şu anlık grafik tasarım kadar bilgili olmasam da o tarafla da ilgileniyorum ve geliştirmek istiyorum. Sizce hangisinden ilerlemem daha mantıklı olur?

Hocam grafik tasarım bölümünün sizin aktif olarak bildiğiniz orta düzeyden daha iyi bir bilgi vereceğini düşünmüyorum açıkçası. Bence bilgisayar programcılığı yanına iyi olabilir.

Hocam grafik tasarım bölümünün sizin aktif olarak bildiğiniz orta düzeyden daha iyi bir bilgi vereceğini düşünmüyorum açıkçası. Bence bilgisayar programcılığı yanına iyi olabilir.
Cevabınız için teşekkür ederim. Grafik tasarımın bana bilgi bakımından pek fazla şey katmayacağı konusunda katılıyorum. Sadece diplomamın bulunması iş konusunda bana avantaj sağlayabilir diye düşünmüştüm. Ama haklısınız, bilgisayar programcılığı daha faydalı olacak gibi gözüküyor. Tekrar teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı