2 yıllık Monster Tulpar T7 v19.5 deneyimim

Monster önermiyorum almayın diyorum diye beni linçleyen arkadaşlar, umarım bunu görüyorsunuzdur. Bir daha Monster önermeyenleri linçlemezsiniz umarım.

Monster önermiyorum almayın diyorum diye beni linçleyen arkadaşlar, umarım bunu görüyorsunuzdur. Bir daha Monster önermeyenleri linçlemezsiniz umarım.

Gördüğüm her Monster konusuna bu konuyu yazıyorum. Bilinçlenmeli herkes. Bunlar sadece benim başıma da gelmiyor. Forumda dolaşan görür her şeyi...
Bende bakım için vermiştim. 69 dereceleri görüyorum yük altında.
Olması gereken o zaten. Ben bana yapılan şeyi gösteriyorum size fotoğraflar ile...

Sizce benim yaşadığım olay servisin iyiliğini ne derecede gösteriyor bizlere?

Şu forumda en garipsediğim tipler sizlersiniz. Ne konu okunuyor ne de başka bir şey. İlk gördüğü kelimeye yorum yapıyorsunuz...

Abim evet haklı olabilirsin ama sende bu kadar kitap gibi yazı yazma kısa kısa cümleler kullan ki anlayalım yoksa o uzun yazıyı benim gibi çoğu kişi okumaz.
Hocam farkında mısınız konu sahibi direkt Monster servisine göndermiş zaten cihazı? Daha neyi savunuyorsunuz acaba? Ayrıca ilk defa sizden duydum Monster stickerı olan farklı marka bir dizüstü bilgisayar...

Ünlü marka ya muhakkak vardır.

Abim evet haklı olabilirsin ama sende bu kadar kitap gibi yazı yazma kısa kısa cümleler kullan ki anlayalım yoksa o uzun yazıyı benim gibi çoğu kişi okumaz.

Paragraflar ve görsellerle destekleyerek yazmış. Bence okunabilirlikte bir sorun yok.

Hocam bence Monster dün yaptığı indirim ile eski popülariteye ulaşır. 7200 liraya öyle laptoplar almak çok iyi.
Kardeşim düzgün kullanamadıktan sonra neresi iyi? Daha önce de dedim anakartı dandik oluyor. Ben kullanırken durmadan ötüyordu mavi ekran veriyordu. Şarjı prizden çıkarıp geri taktığımda ötme duruyordu. Bir yığın laptop kullandım bundaki kadar sorun yaşamadım. Allah'tan sonra satabildim.

Yeni konular

Geri
Yukarı