2000 TL kulaklık önerisi

BİLGİSAYAMAZ

Hectopat
Daha fazla  
2000 TL'yi çok geçmezse sevinirim. Kablolu olması lazım. Genelde hikayeli oyunlar oynadığım için ses kalitesine önem veriyorum. Arkadaşlarımla Valorant da girdiğim için ses kasma kısmı da ses kalitesi kadar olmasa da önemli. İndirim bekleyebilirim.

Razer BlackShark V2 X güzele benziyor ama kulaklık konusunda bilgili değilim. Fikirlerinizi belirtirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben BlackShark V2 X modelini kullanıyorum fakat bilgisayarımın jak çıkışına güvenmediğim için USB versiyonunu aldım gayet memmunum alabilirsiniz.

2000 TL'yi çok geçmezse sevinirim. Kablolu olması lazım. Genelde hikayeli oyunlar oynadığım için ses kalitesine önem veriyorum. Arkadaşlarımla Valorant da girdiğim için ses kasma kısmı da ses kalitesi kadar olmasa da önemli. İndirim bekleyebilirim.

Razer BlackShark V2 X güzele benziyor ama kulaklık konusunda bilgili değilim. Fikirlerinizi belirtirseniz sevinirim.
alternatif bunada bakabilirsin ama razer daha iyi Amazon.com.tr

Belirtilen modellerin hepsi çöp. V2X alınmaz. Fiyatını hak etmiyor.

Bütçe artarsan 2400 TL'ye HS80 artamazsan HS65 bak.

1k bandında ne alınabilir rogue alınır mı?

2300 TL'ye HS 80 dururken o çöp tenekesi alınmaz. 300-400 TL daha ekstra vermediğinize çok pişman olursunuz, EQ ayarlarıyla birlikte çok premuim oluyor.

Hocam HS80 Bluetooth mu yoksa kendi adaptörü var mı?

Geri
Yukarı