2000 TL kulaklık önerisi

Bütçe
2000
Bütçe artarsa V2 Special Edition. İndirimde 2600 civarına düşüyor. Beklemeni öneririm daha geçen forumdan bir arkadaş aldı stoğu bitirdi.
Onun dışında V2X o paraya değmez. İndirimde 1600-1700 falan olmuştu şuan o da bitmiş ama o rutin indirime girmiyor sanırım.
Cloud core veya bütçe artırıp Blackshark V2 Special Edition.
Bir daha Blackshark V2'lerin 2400 tlere düşüceğini sanmam.

Son düzenleme:
Bir daha Blackshark V2'lerin 2400 tlere düşüceğini sanmam.

Geçen gün bir arkadaş alıp stoğunu bitirdi Teknosa'da. Yeniden girmişti indirime yani.

Q10i kullandım bir ara Bluetooth'tan böyle ne eksisi var hocam. Ses iyi kalite iyi hem sporda da kullanıyorum gecikme falan da yok.
Nasil yok? Oyun icin bluetooth bagladigin zaman gecikme olur pcde. Ben ub500 ile q30 kullandim ondada yasadim

Bir daha BlackShark v2'lerin 2400 tlere düşüceğini sanmam.

V3 daha mi iyi v2'den?

Nasil yok? Oyun icin Bluetooth bagladigin zaman gecikme olur PC'de. Ben UB500 ile Q30 kullandim onda da yasadim.

V3 daha mi iyi v2'den?

Yaşamıyorum dostum vallahi ne oyunlarda ne videolarda saliselik vardır zaten profesyonel şekilde oynamadıgim için sorun olmuyor. Q45 alacağım hem sporda hem bilgisayarda devam gibi.

Nasil yok? Oyun icin bluetooth bagladigin zaman gecikme olur pcde. Ben ub500 ile q30 kullandim ondada yasadim
Hepsinin Bluetooth MS değerleri farkli oluyor, kimisi 190 MS kimisi 250 MS bazılarınki fark edilir bazılarınki edilmez dongle tabiki oyun açısından daha iyidir özelliklede profesyonel oyuncular için ama arada RDR2 girerim falan diyorsaniz Bluetooth sorun yapmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı