20000 TL sistem önerisi

@1.Murad HÜDAVENGİDAR sistemi inceleyiniz. PSU güvenilir mi? Anakart giriş seviyesi, SSD 500 GB, sıvı soğutucu kötü ve yetersiz. Son olarak kullanılan RAM ve kasa idare eder. Benim paylaştığım sistem ile kıyaslanması doğru değil. Açık ara fark ile paylaştığım sistem şu anlık rakipsiz diyebiliriz.

Zalman şu an arka tarafıyla sana gülüyor anakart 600 TL ile X570 oluyor etti 18.600 TL ile rakipsiz.

@1.Murad HÜDAVENGİDAR sistemi inceleyiniz. PSU güvenilir mi? Anakart giriş seviyesi, SSD 500 GB, sıvı soğutucu kötü ve yetersiz. Son olarak kullanılan RAM ve kasa idare eder. Benim paylaştığım sistem ile kıyaslanması doğru değil. Açık ara fark ile paylaştığım sistem şu anlık rakipsiz diyebiliriz.

Zalman çöp ya oneymiş öyle Everest daha iyi ne güveniliri canım C4 al CS de bomba diye kur sırıtmaz gerçekten.

Yani benim bildiğim sinerji en pahalı satan yerlerden biri. İstanbul'da altunizade şubelerine de gittim, yani önerdikleri sistemler ve fiyatlar şaka gibi. Bir de ağzına kadar sağlı sollu ekran kartlarını stoklamışlar, saçma saçma hazır sistemler oluşturuyorlar.

@1.murad hüdavengidar ciddi olamazsınız. Ciddi ciddi konuşuyorsanız. Tartışmaya girmeme gerek yok. Yeterli bilgi ve tercübesi olan az çok arada ki farkı anlayacaktır.

Tamam kanka konuştukça batıyorsun git Everest PSU kullan. 😂😗😂🤣😂😂😂
Kazık gibi duruyor.

Buranın kazananı X570 özelliştermesi yapınca 18.600 TL olan @alucardoonun sistemi fiyata göre güzel.
Ayrıca Zalman güvenilir değil diyen arkadaş Everest kullanmaya devam etsin belki bir gün o PSU sayesinde Amerika'yı falan yokederiz.

Geri
Yukarı