2020'de iPhone 7 alınır mı?

def2easy06

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Arkadaşlar elimde Samsung A50 64 GB var bunu satıp iPhone 7 128 GB jetblack almayı düşünüyorum hatasız amcam satacak 2000 TL'ye telefonumu da Letgo'da 2500 liraya satmayı düşünüyorum sizce alınır mı? Hem iOS denemek istiyorum hem de iOS Android'e göre çok daha stabil çalışan bir işletim sistemi. Bu arada pil sağlığı %100

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar elimde Samsung A50 64 GB var bunu satıp iPhone 7 128 GB jetblack almayı düşünüyorum hatasız amcam satacak 2000 TL'ye telefonumu da Letgo'da 2500 liraya satmayı düşünüyorum sizce alınır mı? Hem iOS denemek istiyorum hem de iOS Android'e göre çok daha stabil çalışan bir işletim sistemi. Bu arada pil sağlığı %100.

Pil sağlığının 100 olması önemli gerçekten. Şarjı çok hızlı bitiyor A50'den geçmek gibi bir hata yapma ama alıp satabilirsin.

2.eli alınır, ama bulursanız 7 Plus alın.
Sıfır Iphone 7 alınmaz, çok fahiş fiyatlara satılıyor. Alacaksanız 2.el bakmanızı tavsiye ederim.
2000 TL'ye amcanızdan alabilirsiniz, iyi fiyat.
iPhone 7 ömrünü doldurmak üzere. Almanızı tavsiye etmiyorum.
Kesinlikle alınır.

Hocam A50min şarjı da gerçekten çok hızlı bitiyor üstelik kamerası da kötü geliyor. Ben bu fiyata alınabileceğini düşünüyorum. 2500 TL'ye satarsam 7 Plus bulabilir miyim sizce.

Hocam A50min şarjı da gerçekten çok hızlı bitiyor üstelik kamerası da kötü geliyor. Ben bu fiyata alınabileceğini düşünüyorum. 2500 TL'ye satarsam 7 Plus bulabilir miyim sizce.

2.el piyasasını bilemem fakat iPhone 7'nin kamerası gece piksel piksel çekiyor. Yani kamera için alınmaz. Aynı sorun iPhone 11'de de var ama 12'de düzelttiler.

Yeni konular

Geri
Yukarı