2020'de PS3 Almak

800 TL ye sahibinden de buldum bir tane. Yanında iki orjinal kol ve move'da verecek. Makineyi 1 sene kullanmış öyle diyor. GeT ilan açacak. Slim kasa.

Bulunduğun yere göre değişir fiyatı. Ben Hatay'da oturuyorum. 1000'den aşağı PS3 zor bulunuyor. 800 falan belki bulabiliyorum. Tamamen sana bağlı alıp almaman. Oyunlarına bak, ben bir ay idarelik kullanacağım diyorsan alabilirsin. Hala güzel konsol bence.

2006 yılında çıkmış konsolun değeri, 2020'de nasıl artabilir ya :D

Elin Amerikalı Coni'si çerez parasına PS3 alıyor sırf eğlence için. Sırf özel oyun oynamak için. Sonra satıyor yada rafa kaldırıyor. Bir daha da açmıyor.

Birde bizim Ahmet asgari ücretin yarısı ile PS3 alıp tüm oyunları oynamaya çalışıyor.

Eyvah.

Ben 250-300 liraya konsol aldığımı biliyorum. 800-900'dan aşağıya konsol yok.

2006 yılında çıkmış konsolun değeri, 2020'de nasıl artabilir ya :D.

Elin Amerikalı Coni'si çerez parasına PS3 alıyor sırf eğlence için. Sırf özel oyun oynamak için. Sonra satıyor ya da rafa kaldırıyor. Bir daha da açmıyor.

Bir de bizim ahmet asgari ücretin yarısı ile PS3 alıp tüm oyunları oynamaya çalışıyor.

Eyvah.

Ben 250-300 liraya konsol aldığımı biliyorum. 800-900'dan aşağıya konsol yok.

Bu süreçte alınmaz zaten, şu an yatırım yapmak gerekirse PS5 çıktığı zaman, eninde sonunda PS4 100-200 TL başta ucuz olacak. Yeni gelen karar ile %50 vergi var yalan olmasın kasım ayın'dan sonra sabit şekilde %20'ye düşürülcek. Ortalama PS4 megapack 2300-2600 TL arası olacak. Taksitle alınır ama, ikinci el piyasaya daha çok bakılcak gibi gözüküyor.

Konuyu hortlatıyorum kusura bakmayın.
Ps3 yoklukta iyi giden cihazdır.
Bence en büyük ve eşsiz yeteneği tüplü tvye bağlanabiliyor olması. Tüplü tvde Netflix ve Youtube izlemek büyük bir olay.
ps3e multimanı yükledikten sonra, 2 tb hdd bağladım bütün dizi, film arşivimi çok seri biçimde oynatıyor. Bir media canavarı, kendi çapında mi box s oldu.
oyun konusuna gelirsek bütün god of war serisini (6 oyun) en rahat oynatan cihazdır.
ilk Red Dead Redemption , Dead Space ,
Silent Hill gibi ps4 te bulunmayan oyunlara sahip alınır mı alınır ancak multiman şart ve 600 tl üzerine çıkmamak kaydıyla. Ben torunuma saklıycam bu aleti dedesinden yadigar...

Merhabalar benim laptopum Intel HD Graphics 4000 ekran kartına sahip ve hiçbir oyunu oynayamıyorum. 5 gün sonra sınava gireceğim sınavdan sonra 1 ay oynamak için PS3 almayı düşünüyorum. Bütçem 700-800 lira olacak. Bu fiyata PS3 bulabilir miyim? Hangi sitelere bakmalıyım? Alırken nelere dikkat etmeliyim? Konsolda Uncharted God of War vb. oyunları oynamak için alacağım. Ekran kartım çok kötü olduğu için bana yeteceğini düşünüyorum teşekkürler.

Bulabilirsin ama bir 500 TL ekleyim Xbox One S'de alabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı